SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam sobie dac spokoj z trenowaniem ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
mozesz kupic bialko lub gainera jesli chcesz masy troche ale nie zapomnij o prawidlowym odzywianiu LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
Najlepiej kup gainera HI-TEC SUPER MASS PROFESSIONAL - folia 3kg - ok 130zł, jak masz kasę to możesz jeszcze kupić uzupełniająco białko HI-TEC PROTEIN - puszka 750g - ok 60 zeta. Moim zdaniem (i nie tylko moim) są to najlepsze odżywki na polskim rynku.

Jeśli Ci pomogłem możesz mnie wynagrodzić sogiem.

!!! TRENUJ NIE SZKODZĄC SOBIE!!!

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2181
gdzies przeczytalem ze tez mozna sobie kupic magnez i cynk w tabl. co wy myslicie na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoje osiągnięcia nie są w cale takie złe.Ja trenuję od roku i mam podobne rezultaty.napewno nie możesz się zniechęcać.Musisz sobie zadać pytanie czy wykonujesz odpowiednig trning na masę(mała ilość powtórzeń,duży ciężar)no i oczywiście czy twoja dieta jest optymalna.

CZA BYĆ BYKIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2181
Teraz to juz naprawde nie czaje to na mase jest duzy ciezar i mala ilosc powtorzen. ja znowu czytalem ze 60% sily max i duzo ruchow to juz jestem w kole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Co to za system 10,8,10,8? Dobierz tak ciężar, żeby zrobić jedno ćwiczenie 12,10,8,6 - ewntualnie piramida w górę, lub w dół. Dlaczego robisz około 20 serii na grupę, na duże partie wystarczy 12 serii, na małe 8-10? Białko jako uzupełnienie diety, po treningu i przed snem. Jeżeli masz dobrą przemiane materii, to możesz kupić sobie gajnera, możesz też kupić bcaa - antykatabolik po treningu.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
mistrzu! to zaden wstyd! ja mam prawie identyczne osiagi a cwicze tez od wrzesnia drugiej klasy! mam 181cm i waze 67 kilo z tym ze prawie wcale nie mam tluszczyku... ja ze swoich osiagow jestem zadowolony wiadomo ze kazdy chcialby byc coraz szerszy z dnia na dzien ale sa tez ludzie tacy jak my ktorzy nie zrobia masy nawet na za***istej diecie.
ja wogole nie mam takich odczuc jak ty (chodzi mo o to ze chcesz zostawic ten sport) ja ten sport i styl zycia po prostu kocham!!! nie moglbym chyba byc szczesliwy gdyby nie silkahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img]. teraz biore sie ostro za siebie ulozylem nowy trening oczywiscie przy pomocy kolegow z sfd glownie kilopa czy brutusa - pozdrawiam! diete trzymam juz gdzies od polowy wakacji. caly czas stawiam sobie nowe cele i mysle ze solidnie cwiczac i konsekwentnie zmierzajac do celu bede kiedys wielki i silny choc wcale nie czuje sie slaby. teraz biore sie ostro za siebie ulozylem nowy trening oczywiscie przy pomocy kolegow z sfd glownie kilopa czy brutusa - pozdrawiam! diete trzymam juz gdzies od polowy wakacji. caly czas stawiam sobie nowe cele i mysle ze solidnie cwiczac i konsekwentnie zmierzajac do celu bede kiedys wielki i silny choc wcale nie czuje sie slaby. teraz biore sie ostro za siebie ulozylem nowy trening oczywiscie przy pomocy kolegow z sfd glownie kilopa czy brutusa - pozdrawiam! diete trzymam juz gdzies od polowy wakacji. caly czas stawiam sobie nowe cele i mysle ze solidnie cwiczac i konsekwentnie zmierzajac do celu bede kiedys wielki i silny choc wcale nie czuje sie slaby[img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
pozdrawiam i zycze ci zeby byli z ciebie ludzie jeszcze daj z siebie duzo to i duzo dostaniesz

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie, że jest tak jak pisze Czajnik - poza tym w pewnym wieku - tzn. gdzieś tak do dwudziestki wogóle raczej większości ludzi trudno jest zbudować solidną masę - galopująca przemiana materii - jeżeli kochasz ćwiczenia przetrwasz zastój i pociągniesz dalej

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he jakąś dziwną masz budowę- piszesz, że w łapie masz 34 a w klacie 104 cm przy 179cm i 63 kg - ja mam 36 w łapie i 105 w klacie przy 185 cm i 80 kg! Przy czym talię mam szczupłą. Albo masz nózki jak patyczki albo talię 50 cm. Bo jeżeli mam taką samą budowę i 6 cm wyższy, to powinienem ważyć 6 kilo więcej( na każdy centymetr kilogram- wtedy powinna być sylwetka taka sama) a ja jestem 17 kg cięższy.
Tak się składa, że kiedyś też tyle ważyłem przy tym samym wzroście, co ty i w łapie miałem chyba 29 cm i w ogóle cały chudy- nogi też i wąskie barki, więc coś mi tu nie gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2181
Ciekawe spostrzezenie D-M-X. Po twoim poscie zaraz wzialem centymetr i sie zaczalem mierzyc. Czesciowo masz racje ze co s nie tak. Poprostu troche wiecej waze podalem moja stara wage nawet nie wiedzialem ze tyle przytylem od wakacji, no i podawalem wymiary po treningu. 67kg 33cm w lapce 102 w klatce.Na silce mielismy*****owy centymetr zreszta. Teraz to juz sie wogole zalamalem) zartuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do CYBERA

Następny temat

Ktora lepsza kteatyna?

WHEY premium