SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam okej łape

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 14 lat ćwicze w domu pół roku w bicepsie ma 35cm czy to nie zamało jak na mój wiek wzrostu mam 172 wage 72 kg w klatka 105 cm przedramie 31 pas 77 biodra 89 udo 62 łydka 40 przy okazji czy ktoś mugłby mi rozpisać plan treningowy w domu mam 5kg hantle gume i praletki czy jakoś tak

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak na ten wiek jest ok, pzoa tym sam obwód się nie liczy, liczy sie też jakoś mięśnia bo co z tego że np bedziesz miał 40 cm jak w sporej meirze to będzie tłuszcz.

Zerknij do działu trening w domu, nadmienie iż planów nie ukąłdamu, mozemy coś podpowiedzieć, ale nic od zera, w adziale masz sporo gotowych już planów treningowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Jak wyżej, lepiej mieć 35 ładnego mięśnia niż 40-42 ulanej kluski :) , jesli się nie myle to zakładaleś już swoje tematy więc jeśli tak było to pisz w jednym temacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie wygląda źle, aczkolwiek możesz pomyśleć o zbiciu % tłuszczu, porady co do tego otrzymasz w
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

a co do treningu to tutaj
https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie eobie mase nie widze sensu docinać sie na zime poza tym nie lubie redukcji więv wole ją zrobic raz i porządnie wejde na to tak w czerwcu a narzie będe progresował z wymiarami i siłą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tylko w czerwcu żebyś nie miał zdziwienia ile po redukcji pozostanie
https://potreningu.pl/articles/2464/nie-zabieraj-sie-za-budowa-masy-jesli-masz-duzo-tluszczu 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie ma czegoś takiego jak za mało lub za dużo w bicepsie. Trenujesz dla siebie, aby aby Tobie się podobała estetyka sylwetki, a nie komuś kto powie Tobie, że masz 2 centymetry za mało, bo jemu się podoba 37 a nie 35. Przecież to jest bez sensu. Ocenić możemy ewentualnie całość sylwetki. Jeżeli jesteś jednak osobą początkującą, to pracować trzeba nad całym ciałem, a nie nad poszczególną partią mięśniową.

Treningu nie układany w dziale odżywianie. W dziale trening w domu również nik tego za Ciebie nie zrobi. Ułóż sam i daj do sprawdzenia.

https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Jak na ten wiek jest ok trochę wysoki bf ale młody chłopa jesteś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny problem

Następny temat

Słuchawki bezprzewodowe do biegania jakie ?

WHEY premium