SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam lordoze ? zdjecia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
Siemka

Poczytalem troche sobie o lordozie i wydaje mi sie, ze moge miec jej objawy... Z racji tego, ze nie lubie tracic czasu na staniu w kolejkach w naszej kochanej SZ, to pokazuje fotki jak wyglada moja postawa. Brzuch wypchniety do przodu, a na dole na plecach mniejsze lub wieksze zaokraglenie, nie mnie to oceniac.. bede wdzieczny za odpowiedz.

Zmieniony przez - Born2ball w dniu 2010-04-20 19:23:21

Zmieniony przez - Born2ball w dniu 2010-04-20 19:24:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29742
Lordozę ma każdy- nawet dwie- hiperlordoza, lordoza patologiczna jak coś Wydaje mi się, ze mieścisz się w normie, może bardzo delikatna wada ale na 100% nie wiem. Niepotrzebnie spiąłeś brzuch na fotkach- przeszkadza w ocenie. Jeśli Cię to naprawdę niepokoi lub wiąże się z bólem- nie zaszkodzi iść do lekarza, nawet dla spokojnego sumienia.

Rodzi się moc! Czuję jak rodzi się wola istnienia pod pojęciem człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
no faktycznie..lordoze patologiczna :]Nie spinalem brzucha, wszystko staralem sie robic jak najbardziej naturalnie :]. Zastanawia mnie to..jeszcze nie niepokoi, ale jak wszystko wyglada w miare w normie, to chyba bede po prostu dalej cwiczyl, plywal i moze bedzie sie stopniowo wszystko korygowac, dzieki za odpowiedz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RESEKCJA STAWU BARKOWEGO

Następny temat

Słony pot - mukowiscydoza...

NutLove