SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam anoreksje ?...... bleeee

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznijmy do tego ze zawsze byłem otyły :) przy 190 wazylem 125 kg.
od Maja 2003 wziolem sie z siebie i teraz waze 95 kg. Zadnych diet wiekszych tylko areoby i TP. Teraz ludzie jest wałek ... zaczole mniej jest kiedys jadłem duzo nawet jak byłem najedzony teraz jej 3 posiki dziennie i to mi styka nawet te posiki sa skromne czasem powiem. Teraz mi w domu wmaiają ze mam naoreksje -__- ale po***y normalnie jem mniej niz przedtem a oni ze mam anorksje ... to ze k***a tuczyli mnie całe zycie ... aby synek byl zdorwy i duzy to kóra nieoznacza ze tak ma byc całe zycie ... ehh nic tylko rodzine patelnia nap*****lac po czole .... i mi wpamiwaja i wmawiają ze anoreksja sie nasila i im nieprzetumaczysz ... stara mi juz TP po szafie chowała ... Lolek ... nic ide sie połozyc bo normalnie mi psihike ryja w domu .... powoli sam zaczynbam wierzyc ze mam anoreksje ... ehh ... zycie ....

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
I jakiej odpowiedzi od nas oczekujesz? Że masz niedobrych niedobrych rodziców? A może, że nie masz anoreksji? Albo, że brakuje im wiedzy na temat tej choroby? Czy też, po prostu chiałeś się wygadać i sobie ulżyć:)
Jakoś nie zauważyłem pytania w twojej wypowiedzi? Jedynie agresje, pretensje i stek brzydkich słów

proteinki, proteinki... dla chłopczyka i dziewczynki
GG: 438179
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki i alergia

Następny temat

jak dawkowac???

WHEY premium