SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Niedawno się zarejestrowałem, bo mam pytanie, a że czytam to forum od jakiegoś czasu, tow iem, że jest tutaj wielu kumatych. Lecimy ze znajomymi na wycieczkę do Maroka na tydzień. Już niedługo bo za 3 tygodnie. Zastanawiamy się czy kupować.Znajomi twierdzą, że nie kupują bo w końću lecimy do kurortu się plażować a ja tak sobie myślę,że jeśli na przykład złamie się nogę albo rękę to co wtedy jak się nie ma ubezpieczenia? Raczej problem prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Dobra, dzięki wszystkim. Dzwonili już i jestem wstępnie ugadany. Nie sądziłem, że będzie to takie tanie :) Koszt ubezpieczenia na tydzień czasu to około 50 zł :) I to w PZU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Tego rodzaju ubezpieczenie kosztuje w granicach 50 zł. Nie skąp się. Ilekroć wyjeżdżałem za granicę, zawsze miałem ubezpieczenie. Tego rodzaju pytanie należy do kategorii mądr Polak po szkodzie. Zapewne nic Ci się nie stanie, ale gdyby... Warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kupuj i sie nie zastanawiaj

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ktoś kiedyś opowiadał że te tanie ubezpieczenia to można sobie wsadzić, musisz zobaczyć jakie są warunki i co Ci przysługuje żeby potem nie było ze za szpital musisz wybulić ze swojej kasy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
A na co należy zwracać uwagę podczas wykupowania takiego ubezpieczenia?? Czytałem, że koszt zależy od kwoty ubezpieczenia i jego zakresu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Ubezpieczenia sa różne, chronią Cię na różne kwoty. Na przykład w compensie masz za 20 zł na tydzień ubezpieczenie do ok 10 tys. zlotych. W Avivie na jakieś 3- tys. euro za tydzień za 50 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
A swoją drogą to czy rozmawialiście może z jakąś agencją ubezpieczeniową czy coś? Taki agent ma wynegocjowane o wiele lepsze zniżki na ubezpieczenia i da Wam lepsza ofertę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Jeszcze nic nie rozmawiałem. Wiesz święta - więc wszyscy świętują.
A masz jakieś sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Możesz zostawić kontakt tutaj: http://ubezpieczenia.comperia.pl/  .Powinni się do Ciebie odezwać jutro i przedstawić Ci kilka ofert tak wieć wszystko możesz sobie na spokojnie porównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Spoko, dzięki za info. Wypełniłem już ten formularz. A czy takie ubezpieczenie turystyczne będzie również obejmowało bagaże? Podczas ostatniej wycieczki zepsuli mi torbę podróżną. Do dziś nie doczekałem się odszkodowania do linii lotniczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Wiesz co - o to musisz się już dopytać doradcy. W wielu przypadkach ubezpieczenie turystyczne obejmuje również bagaż ale to już jest raczej dodatkowa usługa. Poza tym za bagaż zagubiony podczas odprawy odpowiada już lotnisko a nie ubezpieczyciel . Poza tym co masz w bagażu głównym. Ciuchy? Ja tam nigdy nie trzymam żadnych ważnych rzeczy.Sama torbę to warto jest kupować jak najtańszą. Nie patyczkują sie z tym za granicą ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki wybrać

Następny temat

żołnierz zawodowy

WHEY premium