SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kupiłem szit??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Kupiłem gainera whey strong mass firmy Astra Farm. Skusiła mnie niska cena, ale zastanawiam się czy nie zmarnowałem pieniędzy. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o firmie Astra Farm. Może ktoś z was się orientuje czy to brać w ogóle czy od razu wywalić na śmietnik.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
lepiej zapytać lub choć sprawdzić w necie czy taka firma istnieje i czy są na jej temat jakieś opinie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Szczerze mowiac to nigdy nie slyszalem o tej firmie wiec raczej nie jest to jakis mega kozak gainer.

Podaj sklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Białko 19.8g, Węglowodany 76,4g, tłuszcz 1,5g (w 100g oczywiście)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
to jest za***isty gainer...
przytyłem po nim 9 kg w miesiac




takiej opini sie spodziewasz ?
gainer to gainer, sklad masz na etykecie, a jedyne co moze byc lepsze czy gorsze to smak ale to chyba nie ma za duzego znaczenia

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
ale niektore wchlaniaja sie lepiej a niektore gorzej poza tym chodzi o wiarygodnosc firmy jak zbadasz czy to co napisali na etykietce to prawda i o to mi generalnie chodzi a nie k***a o to ile po tym przytyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gainer to gainer, sklad masz na etykecie, a jedyne co moze byc lepsze czy gorsze to smak


pewnie bo roznicy nie ma czy w tym gainerze bedzie przykladowo bialko przenicze czy izolat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
pszeniczne

podaj dokładny skład nie tylko zawartość b-t-w
a tez jakie ww, i jakie rodzaje bialka tam są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
pewnie bo roznicy nie ma czy w tym gainerze bedzie przykladowo bialko przenicze czy izolat

nie ma kolosalnej roznicy... przynajmniej na naszym stopniu zaawansowania w kulturysyce tqa roznica nie jest wazna

Zmieniony przez - 1pytanie w dniu 2006-11-10 15:21:29

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
powiedz, a gdzie kupiłes tego gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5585
pewnie na aukcji :X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to g**** jest.
najpierw pytaj potem wydawaj kase.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA

Następny temat

mass xxl- ochyda!!

WHEY premium