SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktos mi pomoże wazne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
On też ma kolegów i potem bedzie błędne koło,jak będziecie się tłuc co jakiś czas wzajemnie za pomocą kolegów.Możesz go ostrzec,że jeśli będzie Ciebie straszył i szantażował,to załatwisz sprawę tak,że bedzie miał duże problemy,ale nie mów mu jak sprawę możesz załatwić.Jeśli się nie odczepi idź z siostrą na posterunek Policji powiedz o co chodzi i pokaż smsy.Cwaniaków trzeba tępić.


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-02-12 18:49:51

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
może masz racje chociaż za bardzo nie wierze w tą naszą policję.oleją mnie a i pewnie będe miał gorzej wtedy prze*****e.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
a nawet jeśli by uwierzyli.on jest chyba karany.kiedyś mi mówił że za kradzież coś tam miał.a pewnie by dostał tylko zawiasy.a wtedy to on by mnie dorwał z kolesiami swoimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
to nic nie rob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
Tej, a temat o kłopotach na osiedlu i w szkole już zamknięty, że wszyscy tu swoje prowokacje wypisują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
kombosik22

najpierw to powiedz siostrze w coś wdepnął,a później naradzcie się co robić.
Moja sugestia jest taka by iść z tym na policję jeśli koleś się nie odczepi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie mogę, ta która założyła temat to wszelkie pojęcie przechodzi

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Co Ty chcesz.. ten przynajmniej prawie po polsku pisze

Swoja droga ładnych masz kolegów, że Cię tak przycinają, panie kombo...
Zaproponuj mu uprzejmie, że oddasz mu mp4, on ci kasę a jak będzie mial dalsze wątpliwości natury moralno-etyczno-ekonomicznej odnośnie waszej transakcji- to powiedz mu, że pójdziesz na policje i się skończy zabawa. Queblo pisał, że najpierw do niebieskich..ale ja jestem zwolennikiem komunikacji społecznej, tj najpierw mu powiedz, że pójdziesz a potem idź.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilias Iliadis sylwetka Olimpijczyka

Następny temat

LEGIA CUDZOZIEMSKA

WHEY premium