SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś może mi wytłumaczyć...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
...jak to jest?

Ważę aktualnie ok 94 kg, wzrost 196 cm. BF ~14-15%. Po ok 4 miesięcznemu dietetycznemu "olewanctwu" tzn jedzeniu bez patrzenia na kalorie (dalej się odzywiam zdrowo - tzn bez tłuszczy trans, z omega 3 itd) chciałem się w końcu zredukować "do kratki".

Przybyło mi ok 4 kg od mojego najniższego punktu. Aczkolwiek sporo z tego to te dobre kg :P (regularnie ćwiczę i siłowo i aerobowo) - w każdym razie żyłka na bicku dalej wyskakuje przy obciążeniu :P

Od miesiąca próbuję zacząc redukcję i _ni_w_cholerę_ nie potrafię. Doszło do tego, że zaczynam rzucać się na żarcie - tzn mam takie dni, że mimo iż czuję, że mam żołądek pełny dalej chcę jeść - normalnie wtf?

Druga sprawa, że ciągnie mnie strasznie do ogólnie potraw _które_akurat_nie_są_ w mojej diecie. Za chleb się sprzedaję

Anyhoo - Ćwiczę ok 25 minut ACT średnio intensywnie 5 x tydzień, do tego circa 50-70 km rowerka z tętnem ponad 150. Zapotrzebowanie circa 4000. Na redukcji 3300-3500. Cel - 10% bf. Jestem oczywiście endomorfem (dla urozmaicenia :P).

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Żeby nie było "spasł się, to niech narzeka" - moja aktualna fotka

http://img.photobucket.com/albums/v231/uzurpator/uzuchest.jpg 

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
spasł się, to niech narzeka


a tak na poważnie to ja bym tutaj masy nabrał to i brzuch będzie efektowniejszy

a te ataki na jedzenie spowodowane są bardzo intensywnym wysiłkiem i długim odchudzaniem.....ja myśle że lepsze osiągi miałbyś na samej siłowni i interwałach ale chyba rower to twoja pasja więc musisz wybrać WYGLĄD albo PASJA bo w twoim przypadku to natrenujesz się niemiłosiernie a efektów nie będzie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Z tym brzuchem aby było widać mięso to chyba do wagi Kovacsa musiałbym dojść niestety moje brzuszysko jest rozmiar 42 kiedy ja noszę 36. Niestety robota dla chirurga.

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
moje zdanie jest takie , zastosować siłownie z interwałami przez okres kilku miesięcy i zobaczyć efekt , a potem zacząć jeździć na rowerze.....ale ten brzuch to sama skóra ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Sama skóra to nie jest, ale pod tym jest cieniutka warstwa rozwodnionego tłuszczu - może 5-10mm, jak chwycę "szczypiąc" lekko to mam między palcami ok 10mm.

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fruktoza -

Następny temat

chce przytyc

WHEY premium