SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś może mi polecić jakieś białko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Witam, aktualnie mam przerwę w ćw. i od następnego tygodnia zaczynam znowu. Teraz masa i siła idzie coraz wolniej ( ćwicze około pół roku z przerwami ),więc pomyślałem, że na ten cykl mógłbym już kupić zwykłe zielone mono od Vitalmax'a 300g i do tego jakieś białko. Tylko problem w tym, że nie wiem jakie, czy moglibyście mi coś doradzić? Na białko mogę przeznaczyć około 150zł, aha i jeszcze dawkowanie wiem ze mono w DT 10g, a w DNT 5g ale jak to jest w połączeniu z białkiem? Moge brać od razu po tr. z mono czy poczekać jakiś pół godziny?
Z góry dzięki za odp.

kto czyta tagi ten będzie miał lagi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
a jakieś inne niz WPC 80%? Kiedyś kupiłem to białeczko i pod koniec juz sie zmuszałem do picia... dziwny smak według mnie ;p

kto czyta tagi ten będzie miał lagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Dodam, że jestem ektomorfikiem...

kto czyta tagi ten będzie miał lagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
A, ze tak zapytam po co Ci bialko. Masz niedobory w jedzeniu, czy uwazasz, ze od niego urosna Ci miesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
ja bym polecil ci myofusion bardzo dobre białeczko jest troche drozsze niz 150 chodzi chyba po 175 z tego co mi wiadomo no ,ale lepiej dolozyc i miec porzadne białko ja tak mysle poZdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
graczes, ale wymyśliłeś - zależy jakie białko mu potrzebne (czy aby w ogóle). Ja kupuję myofusion za 139 z koszulką. Oblicz swoje zapotrzebowanie 2g b/kg i wtedy zobaczy czy jest potrzebne. Na początek możesz kupić wpc protein plus - tanie i dobre. Mono po treningu, a po 10 minutach białko.

Zmieniony przez - Camel007 w dniu 2010-05-04 17:33:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
potrzebuje białka do diety ;)

kto czyta tagi ten będzie miał lagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Jak samego białka to z vitafit wpc 80% kup tanio i dobrej jakości białeczko paczka 750g 32zł stoi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
No to jak Ci brakuje to kup to co poleca Iceman. Moim zdaniem najlepsze bialko w stosunku cena/jakosc/smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
Camel - z ta cena to sorrki bo patrzylem na inny sklep :) a kazdy ma inne ;p a co do białka to uwazam ze myofusiom za dobre bialko do uzupełnienia diety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
a co do białka to uwazam ze myofusiom za dobre bialko do uzupełnienia diety ;)

a do czego jest dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
a jak to brać z mono? jakiś odstęp czasu czy brać razem?

kto czyta tagi ten będzie miał lagi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję rozpiski suplementacji na redukcji

Następny temat

na siłe,masę

WHEY premium