SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kobieta może pokonać mężczyznę...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
bez roznicy co potwierdza a co nie Twoj stereotyp

prawda jest taka ze szans nei amsz juz z facetem swoich rozmiarow (co gorsza malo tkaich jest)

to ze pokonalas kogos na reke wiele nie znaczy ja np. nigdy sie na reke nie siluje bo ponziej bark i nadgarstek czasem bolimnei przez 2 tygodnie

uwazasz ze poprawnie wykonany sierp czy naciagnieta glowa na kolano NIC Ci nie zrobi?

na pierwszej stronie ktos napsial ze kobiety maja wieksze szanse w chwytanych tego tez nie jestem pewien o ile w uderzanych moga zorbic KO to w chwytanych musza jakis przezwyciezyc sile fizyczna (moze torche odbiegam od "typowego" chlopca ale czasem dziewczyny mialy problem zmusic mnie do klepania podczas orpawnie zalozonego klucza - nie mogly reki wygiac)

chcesz to wierz sobie co tylko zechcesz
ubeirz graplerki i przysparuj sie z kims
mzoesz byc lepsza technicznie odmenie nawet a ja Cie wykoncze low'ami

sorry ale taka ejst rpawda technika nie rekompensuje zawsze roznicy sily/masy/plci :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Archeologię chyba można wybaczyć jako że post wniósł conieco do tematu i rozpoczął nową dyskusję A to wszystko przez nasze mamy ciągle wmawiające "dziewczynek nie bije się nawet kwiatkiem" i teraz takie sytuacje zachodzą. W kwestii walki facet vs babsko () ja daję jednak większe szanse ZDECYDOWANEMU facetowi, który NIE LEKCEWAŻY przeciwniczki i ma zamiar walczyć z nią TAK SAMO jakby to był drugi facet. Bo jeżeli będzie walczył na pół gwizdka to może się przejechać.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
"Widzę że interpretacja Biblii nie jest Twoją mocną stroną:) technika i spryt; nie oddam za nic:) i nic nie przyjmę, siłę wypracuję większą, bo wszystko się na pracy opiera. A tekst "i tak wygrywamy" świetnie obrazuje to że uważacie się za niewiadomo co:). To tylko potwierdza moją tezę:) "

Nie wypracujesz wiekszej, przykro mi ale natura nas lepiej stworzyłą do ewentualnej walki i musisz sie z tym pogodzic :), zadaj sobie pytanie czemu w UFC, na ringach bokserskich, na macie nie ma walk przeciwnych płci , dlatego ze była by to masakra.

Oczywiscie są wyjatki ze kobieta poradzi sobie z mezczyzna tylko ze stanowia one 5% 10 % procent.

pozdro

Zmieniony przez - 410 w dniu 2008-11-21 19:12:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
5-10 procent? :>
ja bym zszedl do max 1% :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
chcialem byc miły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Chłopcy niestety mają rację,też bym chciała wierzyć w to,że mam szansę z facetami,ale niestety - życie zweryfikowało tą tezę
Jeśli facet jest na takim poziomie jak Ty - nie masz szans z nim wygrać.
A siły po prostu nie jesteśmy w stanie osiągnąć takiej,jak faceci - tak już nas natura stworzyła.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
To nie do końca jest tak - znam 2 wlasciwie kobiety w chinach gdzie nie bylo by mi łatwo prawdopodobnie wygrać z którąś znich. Jest tylko jeden problem - nie wiem czy chciala by któraś tak wyglądac jak one - grube mocno umięśnione nogi, ubity umiesniony tułow i rece nie wyglądające na kobiece - w każdym razie jesli chodzi o zachodni typ estetyki coś zupelnie odwrotnego. Dzieje się tak ponieważ trening podstaw jest bardzo cieżki i specyficzny - przewagą w nim meżczyzn jest ze organizm potrafi równomiernie bez przesady przyjąć te cwiczenia (głowne chodzienia) i je rozlożyc - kiedy kobieta po tych cwiczenach ma grube nogi, wielki tyłek i nie wygląda za pięknie.
Z tego powodu myśle że niewiele kobiet z zachodu bylo by w stanie zaakceptować taki trennig i faktycznie go nie akceptuje.

]

Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2008-11-22 17:58:21

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4381
Ja Wam powiem że u mnie na Karate, jest pare takich lasek, że nie ejdnemu kolesiowi obiły fest nogi na sparingach ;) Tak na serjo to gwarantuje Wam że są to laski z którymi nie jeden dobry wyjadacz miałby problem, a i miło popatrzeć na nie, bo są poprostu przyjazne dla oka że tak powiem :) Ale nie czarujmy się są to wyjątki i głównie facetów widzimy na ringach :P Dla mnie jest tak, facet powinien bronić swojej kobiety a nie na odwrót.

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
na sparingach w klubie,gdzie są pewne zasady,gdzie trenujacy nie chca sobie zrobić krzywdy,gdzie kobieta ma przewagę techniki kosztem wagi jest szansa ze wyjdzie zwycięsko.

W realnym starciu bez tych wszystkich czynników szanse topnieją do zera

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

David vs Goliat

Następny temat

Walka Lidona z Renegatem

WHEY premium