SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy każdy może przebiec 1000m poniżej 3 minut?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Akurat jak dla mnie to wcale nie dla wszystkich przebiegnięcie 1000 poniżej 3 min. jest sprawą prostą... Dla mnie np. wiąże się to z poprawieniem czasu o ponad minutę ( inna sprawa, że krzywa przegroda ogranicza moją wydolność tlenową). Poniżej 3.30 może pobiec każdy, poniżej 3 min. niekoniecznie.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2304
Przy odpowiednim przygotowaniu każdy !!

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"
"""Handball"""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
tez mysle ze przy odpowiednim przygotowaniu kazdy moze zejsc ponizej 3min., w podstawowce trenowalem u mistrza polski na tym dystansie pana Waznego i zachwycalem sie jego wynikami treningowymi, kiedy nie byl juz w formie(ok.2:45)...sam zszedlem pare razy ponizej 3min.,ale to bylo dopiero po ok roku treningu...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maj, czerwiec biegam 3:02 . We wrześniu byłem raz przebiec i miałem 3:17. Pora roku też ma znaczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę ekspertów o radę ; ) (wyskok)

Następny temat

CANE CREEK CLOUD NINE-AIR <-co sądzicie o tej firmie?

Wiecej