SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sposob?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Witam.
Czytalem pare podobnych problemow tylko ze moj wyglada jeszcze inaczej.
Otoz mam 195 cm a 80 kg i zle mi z tym. Do tego pracuje po 10 godzin dziennie(praca fizyczna) i nie mam czasu zeby jesc z 6 razy dziennie. Ponad to czasem mi starczy jak jem z 3 razy dziennie albo dwa razy i jestem najedzony. Kiedys bralem odzywki i kreatyne ale do tego trzeba chodzic tetylkz na silownie a ja nie mam czasu...a jak mam to jestem bardzo zmeczony. Mam tez za szybka przemiane materi, jedynie gdy pracuje to moge zjesc wiecej ale przeciez to i tak jest spalane. Jak przychodzi sobota lub niedziela to jem 2 razy dziennie jakis taki wiekszy posilek. Poprostu nie zawsze mam apetyt a jak mam to zaraz lece do kibla...Nie wiem czy jest co kolwiek mi w stanie pomoc. Mam 20 lat i wiekszosc facetow w mojej rodzinie w tym wieku miala problemy z przytyciem. Ale ja nie chce tak czekac niewiadomo na co bo zle mi z tym i mam kompleks. Nie wiem moze jest jakis specyfik na taka sytuacje.Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ty już na starcie założyłeś widzę że nie będziesz jadł więcej bo nie masz apetytu. Z takim nastawieniem to nie przytyjesz niestety.

To właśnie w pracy musisz jeść dużo! Bo wtedy organizm potrzebuje energii.

Poczytaj o komponowaniu posiłków i odżywianiu https://www.sfd.pl/temat50408/ - jak już będziesz miał jako takie pojęcie co i jak tu działa to spróbuj określic swoje zapotrzebowanie kaloryczne i ułóż jadłospis o pozytywnym bilansie kalorycznym.

Nie ma żadnego magicznego środka na przytycie.

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2006-09-24 07:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
To zalezy od mojego apetytu a nie odemnie. Nawet jedzac tyle w pracy to wszystko sie spala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
W tamtym temacie do ktorego dales lina to jest jasno napisane - silownia. Ja mam silownie w pracy przez caly dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
silownia to silownia, w pracy masz po prostu wysilek fizyczny, a to nie to samo, bo tu nie chodzi o to, zebys byl aktywny, ale zeby miesnie mialy bodziec do wzrostu poprzez cw. silowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym to zastapic?

Następny temat

patelnia teflonowa

Wiecej