SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest dobrze ????????

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
powiem Ci tak i to serio. ten łańcuszek na szyji dostałem na 18-stkę, sygnet to sobie kupilem ale kosztował 19 zł a branzoletkę znalazłem w szkole. to na serio. oczywiście sprzet chciałbym mieć jakis ale cięzko znaleśc odpowiedni na mój budżet. może macie jakieś propozycje co do sprzętu. a co do tych świecidełek do co napisałem to jest prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 512
nawet dobry biceps jak na brak silki i widac ze to raczej na nim sie skupiasz w domowym treningu nie no jak na brak silki to jest dobrze ale proponuje cos poszukac jakis maly klubik czy cos to nawet z motywacja dla ciebie bedzie lepiej nie mowiac juz o wynikach ale i tak gitara ze cos robisz

jak boli to rośnie:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
niektórzy pisali żebym nabierał masy ale chyba przy moim wzroście to nie będzie za dobrze bo mam 163 cm. mógłbym być mało proprcjonalny. jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
hej. jak widac mam słaby brzuch ale pracuje nad nim. czy może mi ktoś napisac co robić jakie ćwiczenia tak aby miesnie sie pokazały przynajmniej lekkie. co i jak cwiczyć po a6w. pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
Masz soga dla mobilizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
coś tam widać
masuj dalej

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Biceps niezły

Masz SOGa na zachete !

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577


dzięki za mobilizacje napewno pomorze. za pare miesiecy wkleje tu nowe foto tak dla porównania. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
ćwicz dalej, wybierz się na złomowisko, tam powinieneś znajśc coś co Ci sie przyda ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimowa forma ;-)

Następny temat

Piwniczna koksownia

WHEY premium