SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest bezpieczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, mam 17 lat, ważę 60 kg i mam 169 cm wzrostu. Czy branie białka jest bezpieczne i czy mi się opłaca je zażywać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
A wyliczałeś zapotrzebowanie kaloryczne? Skąd wiesz, że go potrzebujesz? Co to znaczy "czy mi się opłaca je zażywać?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
waze 60kg. Twoje zapotrzebowanie na białko podczas treningu siłowego wynosi raptem około 120g. Nie potrzebujesz zatem zadnego białka bo to jest raptem kilka gramów miesa , jajek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jest tak samo bezpieczne jak zjedzenie jajka czy kotleta. Tylko kwestia tego o czym pisza poprzednicy, raczej nie potrzebujesz tego typu produktu przy tej wadze

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ostatni jest masa takich tematów.
Powyżej zostały napisane wyczerpujące odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Nie ma co się dziwić ze masa takich tematów 2 tygodnie do wakacji zostały to wszyscy chcą się za siebie wziąć i myślą ze białeczko, kreta itp zastąpia dietę i trening podczas wakacji i w nowym roku szkolnym bedą budzić podziw wśród młodszych kolegów i koleżanek jak i równieśników ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
niebo19
Witam, mam 17 lat, ważę 60 kg i mam 169 cm wzrostu. Czy branie białka jest bezpieczne i czy mi się opłaca je zażywać?


odzywki bialkowe czy weglowodanowo-bialkowe sa produktami bezpiecznymi. blizej tym produktom do jedzenia niz suplementu diety, wiec nie ma ryzyka, ze jakas substancja zjedzona w wiekszej, niz zaleca producent/badania, ilosci wywowa skutki niepożądane zagrażające zdrowiu. Co najwyzej moga wystapic problemy z ukladem pokarmowym.

co do drugiej czesci pytania, czy oplaca sie stosowac?
pytanie mozna by nieco zmienic w forme czy jest sens stosowac, czy jest to konieczne? tutaj trzeba juz zweryfikowac to co zjadasz na codzien by dowiedziec sie o ewentualnych niedoborach biala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
branie samego białka niczym nie grozi, gorzej już jak przekroczysz ogólną ilość białka dostarczaną z diety + odżywek, wysokie spożycie nie jest wskazane.

Kolejna sprawa jakie spory uprawiasz i jak bo np w biegach długodystansowych nie jest potrzebne wysokie spożycie białka


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-06-21 08:00:49

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Czego się spodziewasz po braniu odżywki białkowej? To nie jest żadna odżywka na masę mięśniową- więcej korzyści wyciągniesz ze zjedzenia piersi z kurczaka niż wypicia szejkera białka To żarcie w proszku słabszej jakości niż normalne pożywienie.
To samo tyczy się gainerów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spirulina Chrolella itp. Jest sens ?

Następny temat

Szukam tańszego zestawu odżywek(zdj).

WHEY premium