SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jedzenie wciąż tego samego może być szkodliwe ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
WItam

Czy trzymanie tej samej diety może odbić się na zdrowiu bądź negatywnie przyzwyczaić organizm ?
Moja dieta od 2 lat jest ta sama tzn.

1. jajka/płatki owsiane/orzechy/oliwa z oliwek
2. tuńczyk/ryż brązowy/warzywa
3. kurczak/ryz brązowy/warzywa/oliwa
4. kurczak/ryż brązowy/oliwa
5. twaróg półtłusty/warzywa/ olej lniany

oczywiście w zależności od celu zmieniam proporcje - bilans kalorii zmienia sie - nie zmieniają się jednak produkty tj.
zawsze te same źródła białka - drób, ryba, jaja, nabiał i te same źródła węgli oraz tłuszczy.

Nigdy nie narzekałem na efekty ale wiadomo nie utrzymam takiej diety "do końca swoich dni" :) czy taki odżywianie może sie odbić w przyszłości ?

z góry dzięki pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
mozesz czasami np 2 razy w tygodniu urozmaicac posiłki ja np przez 5 dni w tygodniu jem kuraka raz w tyg. wołowine i raz w tyg. rybke smażoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
No czasem mi się zdarzy zamienić kure na łososia/ ew. pange ale to rzadko. Chodzi mi o ogół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
panga podobno szkodliwa..

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
artykuły o pandze są w podwieszonych

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
jeden pies. Trafia mi się średnio raz na dwa tygodnie więc raczej nie wpedzi mnie do grobu. Wolałbym żebyście odpowiedzieli na moje pytanie w temacie.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ciężko odpowiedzieć zalezy skąd pozyskujesz kurczaki
jeśłi jesz tuńczyki codziennie to nie za dobrze i może to mieć wpływ na twoje zdrowie
zamieniaj mięsa jest wieprzowina wołowina a ryb jest mnóstwo na pewno to wyjdzie Ci na zdrowie
poza tym jeśli nie przesadzasz z ilością na pewno dużej będziesz się nim cieszył niz przeciętny śmiertelnik ...
zrób badania najlepiej podstawowe i zobaczysz pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
ok dzieki wielkie
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny ^^

Następny temat

Jak liczycie kcal?

WHEY premium