SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja mogę brać kreatyne ? - SOGi dla doradców

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Witam. Trenuje już jakiś okres z dietą. Jak narazie przybrałem 7 kg na masie, obecn waga to 75, wzrost 188, typ budowy chyba ektomorfik, chociaż brałem w dzieciństwie leki na astmę i mam na sobie do dziś sporo tłuszczu, ale nie jest to "normalny" tłuszcz, trochę dziwna konsystencja no i lipomastia niestety. Chcę dobić jeszcze do 85 i na wiosnę zacząć redukcję. Zdaję sobie sprawę, że z czasem będzie coraz trudniej złapać kilogramy. Nie chcę na razie redukcji pomimo nieestetycznego wyglądu, muszę złapać trochę mięsa i za wszelką cenę zrobić to jak najszybciej, chociaż wiem, że w tym sporcie pośpiech nie jest dobrym doradcą, ale patrząc na dotychczasowe efekty jestem optymistą Planuję zakup kreatyny. Biorę Mass XXL i połączenie z kreatyną jest chyba dobre?

Po przeczytaniu treści tego tematu doradźcie czy to dobre rozwiązanie ? ZDR

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
ja bym cisnał dalej na sucho, jesli cwiczysz juz z pol roku z glowa-tzn dieta + przemyslany trening to napewno kreatyna bedzie ci sluzyc. Na pierwszy raz wzialbym mono bez fazy nasycenia (lepiej mnie klepie) 5 gram na czczo z rana i 5 g po treningu. W DNT 5 g w porze treningu. A mas XXL nie ma nic do kretki bo to tylko uzupelnienie diety, jesli bedziesz ja trzymal to kretka cie dobrze poklepie tymbardziej ze bierzesz ja 1 raz

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2008-10-09 22:57:57

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2008-10-09 22:58:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
dieta i dobry trening, kreatyna powinna zadziałać. ja na Twoim miejscu zrobiłbym najpierw redukcję, dopiero później zaczął masować. zrobisz jak będziesz uważał, do tego cyklu dołożyłbym jeszcze coś przedtreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
OK co to jest to mono ???

Nie chcę kolego robić narazie redukcji bo zostaną ze mnie kości

Zależy mi jeszcze na sile, a kreta jest tu chyba trafnym pomysłem ?

ZDR narzie dzieki SOGi później

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774


monohydrate kreatyny

Zmieniony przez - Sucre12 w dniu 2008-10-09 23:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
OK, ile to stoi ?

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
zobacz masz nawet na zdjeciu linka do sklepu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna w wieku 15 lat

Następny temat

Ktore dawkowanie wybrac??

WHEY premium