SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja już umieram ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciągle myślę, ciągle czuję się nie chciany. Jestem z dziewczyną ale ona mnie chyba olewa i nie zależy jej na mnie wbrew mojej woli...
czasem czuję gwałtowne bicie serca, czuję jak zapadam się pod ziemię widzę piękne niebo w którym latam i patrzę na wszystko z góry, patrzę na szczęście i nieszczęście, na miłość i na nienawiść spotykam sie wtedy z bliskimi których już tutaj nie ma, słucham opowieści ludzi który kiedyś też stąpali po ziemi na która ją spoglądam z wysokości... w takich właśnie chwilach jest mi jedynie dobrze, tutaj na ziemi jestem tylko żywą istotą, mimo że ostro trenuję, staram się pomagać innym i ciężko pracować - wszystko na marne, czekam na moment w którym otworzą się bramy i zejdą te wszystkie cierpienia, wtedy będę żył w świecie w którym marzy mi się żyć, nie w tandetnej kuli na której się liczy tylko pieniądz, seks, nienawiść...

Dlaczego jest mi tak ciężko ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10427
za dużo cpasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
Jednak dobrze że dopalacze zamknęli :)

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
Bóg tak chciał xD

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybicie palca u nogi

Następny temat

switch 5 portowy

Wiecej