SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze zrobiłem dieke redukcyjną

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 956
Cze czytałem w dziale fitnes o robienu diet. I zastosowałem się do tego powiedzcie mi czy dosc dobrze to rozplanowałem. Później jak juz rozplanuje jakie jesc składniki dam dalszą część.
Posiłki białko ww tłuszcze
1. 6,15 28 65 14
2. 9,05 28 55 18
3. 11,55 28 50 20
4. 15,00 28 40 14
5. 18,00 28 0 0

Moje zapotrzebowanie kaloryczne obilczyłem za ok 2344 ale nie wiem czy nie zamało (był taki link w ktorym sie liczyło) ale obniżyłem to do 2000 (bo to dieta redukcyjna pisało ze miedzi 300-500 kalori zmniejszyc wiec zmniejszyłem 344 :) ) Zapotrzebowanie na białko: 140 g, ww: 210, tłuszcze: 66g.

Dzieki za odpowiedzi czy dobrze to rozpanowałem jak co to wprowadzic korekty pozdro papa!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może być

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 956
CZe teraz mam problem bo uyłozyłem sobie jeden dzien i mi wychodzi za mało białka o 14,61 g , ww o 12,39g , i tłuszczy o 1,5 g.
Mój pierwszy dzien jest taki jesli wie ktos co mozna dac za jakis produkt aby mi sie wyrownało bardziej to prosze o korekte:
1 Posiłek :
Mleko 250 ml, Płatki Nestle fitenss 50 g, 1 plasterek serka Gouda z firmy hohland ( te w filiach w plasterkch)
2 posiłek:
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka, 250 ml soku pomarańczowego, 2 jajka na twardo
3 posiłek:
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka,250 ml soku pomarańczowego
4 posiłek:
100 g ziemnaków, 100 g kurczaka (udo), 2 szklanki herbaty, 2 łyżeczki cukru, 20 gram masła kapusta kiszona 100 g
5 posiłek 200 g dorsza (ale nie wiem na pewno zalezy po ile on chodzi "cena")

To tyle ide nastepny dzien ułożyc nara !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 956
A to moj drugi dzien wtorek jakbyscie mogli to zaroponujcie mi cos innego na obiad zeby mialo zblizone ilosci bialka ww i tłuszczy moze byc nawet po 3 gram w kazdym wiecej bo mi troche brakuje ale fajnie by bylo jakby mi ktos to zredukowal jak chce to niech popszestawia ale ja chodze do szkoł wiec nie jest dobrze :/ to tyle podaje wtorek
WTOREK
1 Posiłek :
Mleko 250 ml, Płatki Nestle fitenss 50 g, 1 plasterek serka Gouda z firmy hohland ( te w filiach w plasterkach)
2 posiłek:
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka, 250 ml soku pomarańczowego, banan,
Ser twarogowy półtłusty,
3 posiłek:
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka,250 ml soku pomarańczowego, Ser twarogowy półtłusty
4 posiłek:
100 g ziemniaków, 100 g kurczaka (udo), 2 szklanki herbaty, 2 łyżeczki cukru, 20 g masła
5 posiłek:
Dorsz wędzony 200 g
podobny do poniedziłku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
Posiłek :
Mleko 250 ml, Płatki Nestle fitenss 50 g, 1 plasterek serka Gouda z firmy hohland ( te w filiach w plasterkch) / daj ser biały płatki owsiane i tran
2 posiłek:
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka, 250 ml soku pomarańczowego, 2 jajka na twardo /zamiast soku warzywa i pieczywo pełnoziarniste
3 posiłek:
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka,250 ml soku pomarańczowego /j.w.
4 posiłek:
100 g ziemnaków, 100 g kurczaka (udo), 2 szklanki herbaty, 2 łyżeczki cukru, 20 gram masła kapusta kiszona 100 g /zamiast masła oliwe i zrezygnuj z cukru
5 posiłek 200 g dorsza (ale nie wiem na pewno zalezy po ile on chodzi "cena") / możesz dać jeszcze jakiś zdrowy tłuszcz bo malo go masz


WTOREK
1 Posiłek :
Mleko 250 ml, Płatki Nestle fitenss 50 g, 1 plasterek serka Gouda z firmy hohland ( te w filiach w plasterkach) /jak w posiłku na tamten dzien
2 posiłek:
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka, 250 ml soku pomarańczowego, banan, /zamiast owców warzywa i j.w.
Ser twarogowy półtłusty,
3 posiłek: /
Bułka pszenna 50 g, 1 plasterek polędwicy z indyka,250 ml soku pomarańczowego, Ser twarogowy półtłusty /j.w.
4 posiłek:
100 g ziemniaków, 100 g kurczaka (udo), 2 szklanki herbaty, 2 łyżeczki cukru, 20 g masła /to samo
5 posiłek:
Dorsz wędzony 200 g
podobny do poniedziłku :D
pozmieniaj zrób podług tego co w pierwszym

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 956
Hmm najgorsze jest to ze 2 i 3 posiłek jem w szkole i co ja wezme marchewke??
A i jeszcze czy te płatki owsiane to zamiast tych fitnes?? a ser biały zamiast tego gouda ( i jaki ser tłuszty czy półtłusty?? i ile go??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 956
A i jeszcze jedno mógłbys mi w tym pomóc i z 2 dni mi przygotowac sobote i niedziele tylko wiesz jakies normalne jedzenie i nie za dużo białek z jajka :) Byłbym wdziecznyy bo 2 dni diety to u mnie ok 4-5 godzin roboty :) Pozdro nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
A co za problem wziasc marchewke do szkoly? Tak owsiane za fitnes a ser bialy chudy za goude. Tyle tego daj zeby zmiescic sie w bilansie i zeby posilek bym mniej wiecej rowny z innymi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 956
Postaram sie cos zmienic zeby było ok
ale usuneło mi sie cos i musze od nowa zlic yc ile b ww i t mam w poszczególnych posiłkach i wtedy to pododawac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta a allegro <hahaha>

Następny temat

Prosze o kilka wskazowek...

WHEY premium