SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze wykonuję swój trening?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Witam. Mam 14 lat. Trenuję w domu od mniej więcej 3 miesięcy. Codziennie robię kilka serii po 15 pompek, chociaz na początku i długo potem robiłem "ile wlezie". Ćwiczę także podciąganie na drążku. Efekty były dość widoczne, nie tyle po rzeźbie mięśni co raczej po sile (np. umiałem unosić się i upadać siedząc na ławce i robiąc to rękoma). Jednak mam pytanie czy ja ten trening w domu dobrze robię? Nigdy nie robiłem dnia przerwy - nie wiem czy to dobrze. Jak zrobić żeby efekt przyrostu siły i poprawy rzeźby przyszedł szybciej? W dodatku codziennie piję multiwitaminę i piję mleko - nie wiem czy to dobrze. Proszę o pomoc, bo już trochę się natrenowałem a nie chce, żeby to poszło na marne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mleko i mulitivtamina pomoże, ale duzych przyrostow po samych pompkach nie bedziesz mial, ale masz jeszcze czas nie spiesz sie rob pompki i jak bsdziesz mial 16 lat kup sprzet do cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Tzn. o jaki sprzęt dokładnie Ci chodzi? Aha, zapomniałem dodać, że co jakiś czas trenuję ekspanderem, używam ściskacza do rąk oraz korzystam z ekspandera na nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o ławkę sztangę obciążenie i hantelki, ale jeszcze poczekaj bedziesz mial dobre podwaliny z pompek. A aktualnie kup jeszcze drążek i podciągaj sie po 3-4 serie dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 245 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2803
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Z tym planem właśnie niedawno się zapoznałem i wydaje mi się, że robię podobnie, ale jak pisze tam np. 10-12 powtórzeń, to oznacza że np. seria po 10- 12 pompek czy 10-12 serii po x pompek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 245 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2803
np.robisz 10 pompek i powtarzasz to 10-12 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
A jeśli będę robił co drugi dzień przerwę, to mieśnie szybciej urosną?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie!!

Następny temat

Jaki sprzęt dobrać???

WHEY premium