SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze to rozumiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 640
Witam. Mam zamiar zrobić swój pierwszy cykl na kreatynie. Przedstawię suplementy które mam zamiar brać.Cykl ma trwać 6 tygodni.
Suplementy:
OLIMP Creapure Monohydrate Powder 300g
TREC Mass XXL 1kg
Dodam że nigdy wcześniej nie brałem żadnych odżywek obecnie trenuje MMA + siłka
Pytania:
Załóżmy, że ćwiczę na siłce już 5 miesięcy 5x w tygodniu (tylko siłka już bez MMA) no i zaczynam brać suple które wymieniłem wyżej.Dawkowanie tak jak pisze na opakowaniach
-Czy one mi wystarczą czy muszę coś dodać lub dokupić więcej tych samych odżywek bo one mi nie wystarczą ?
-Czy po 6 tygodniach brania tych supli robię sobie przerwę na 6 miesięcy (ciągle trzymając dietę) i po 6 miesiącach mogę znów zrobić sobie taki cykl ?
-Na odżywki zamierzam przeznaczyć max 150 zł czy powinienem się spodziewać większych kosztów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Rozumiem że to ma być cykl na mase
1. Te odżywki Ci na początek napewno wystarczą, no ale dieta oczywiście najważniejsza i odpowiedni plan treningowy
2.Tak, możesz zrobić spokojnie se następny taki cykl :)
3. 150 zł starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
wrzuc ankiete dzielu, bo cos mi sie zdaje, ze sa male niedociagniecia w twoim planie.
silka 5x w tygodniu+mma? sopro pokaz plan.

co do kosztow na cyklu zalezy od diety.
warto dodatkowo zainwestowac chocby w witaminy, magnez. omege 3.


co do dawkowania kreatyny
DT: rano 5g, po treningu 5g
DNT: rano 5g

dzien treningowy to ten w ktorym masz silke.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 640
Dzięki za szybkie odpowiedzi
pompek93 tak to ma być na masę.
TomQ-MAG sorki zapomniałem napisać że jak bym miał siłkę 5x w tygodniu to bez MMA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny cykl

Następny temat

Koniec cyklu

WHEY premium