SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrą mam diete!!!!! Co robić ?????????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi sorry ale z tego co mnie uczyli w szkole cukry proste to nie sacharoza to jest dwucukier czuli cukier zlozony ma dwie skonsolidowane czasteczki cukrow prostych (cukier buraczany i trzcinowy
cukry proste to natomiast (wedlug mnie )cukry o3,4,5,6, atomach wegla np.glukoza
sa jeszcze wielocukry(polisacharydy) glikogen skrobia itd.
sorry wielkie ze sie prz....am do twojego wczesniejszego postu ale są wlasnie wedlug mnie blędy na stronach o kulturystyce na temat tych cukrow a moze mnie zle uczyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Mawashiego dieta jest dobra, ale musisz dobrac odpowiednie proporcje do swojej wagi. Sprobuj tej diety, jest ona akurat dla kogos z twoja waga:
1. 100-110g platkow owsianych gorskich + ok. 400g mleka 0-0,5% + dwa bialka jaja
2. 100g ryzu + 100-110g piersi z kurczaka + surowki
3. 120-130g chleba razowego + 100-110g piersi pieczonej z indyka
4. 100g kaszy + 100-110g piersi z kurczaka + surowki
Bezposrednio po treningu dwa sredniej wielkosci banany
5. 30-45min po treningu 100g ryzu + 100-110g piersi z kurczaka + surowki
6. 1 godz. przed snem puszka tunczyka lub odzywka bialkowa (zeby bylo 30g bialka)

Do surowek, jak bedziesz robil sam, dodaj ok 10g oliwy z oliwek (porcja na caly dzien). Jest to typowa dieta na zwiekszenie ogolnej masy ciala (ok. 60% wegla, 30% bialka, 10% tluszczu). Ale na kazdym moze dzialac inaczej, jeden moze sie zalac tluszczem a ja np. przy takiej diecie nabieram z tego co widze beztluszczowa mase miesniowa, musisz sprobowac co na ciebie bedzie dzialalo, jakie proporcje wegla/bialka/tluszczu.
Zamiast samych kanapek bierz do szkoly tez ryz+piers w specjalnym pojemniku, na samym chlebie nie urosniesz. Oczywiscie to wszystko bez zadnych sosow i innych dupereli.

Pozdrawiam,
Zulus

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

weglowodany a spalanie tluszczu

Następny temat

zupy

WHEY premium