SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dieta wszędzie taka sama?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 305
Cześć. Mam dietę przystosowaną do siłowni, jednak z siłowni rezygnuje (to raczej nie dla mnie, szczególnie jak idę tam sam, nie wiem czy dobrze wykonuje ćwiczenia), jednak chcę zacząć grać w piłkę. Chcę schudnąć - i to w jak najszybszym tempie (w sumie można mnie nazwać sezonowcem, ale nie wiem - może po wakacjach siłka? Zależy, czy tłuszczyk spadnie, czy nie).

Więc:
Czy dieta na redukcji może pozostać taka sama, jeżeli nie uczęszczam na siłownie, jednak gram w piłkę 2x w tygodniu po 2h? Męczę się po tym conajmniej kilkakrotniej bardziej niż po siłowni.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2663 Napisanych postów 50477 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340450
Zapraszam do działu junior http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skakanka plus wioslarz

Następny temat

Jak stracić pare kilo?

WPC zestaw