SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy coś jeszcze mi potrzeba?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
Mam pytanko odnośnie mojego przyszłego cyklu. Zgromadziłem już kilka
przydatnych pomocy: storm + shock, bcca 240 tab. multipower, carbo, białko matrix syntraxa, nitric oxide 120 tab. i prawie 2kg gainera z poprzedniego cyklu. Czy powinienem albo czy mógłbym ewentualnie jeszcze coś do tego dorzucić aby cykl był konkretny? O dietę i trening nie pytam bo to podstawa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
BCAA masz w sumie malo (ale nie jest to suplement konieczny, raczej skromnyh dodatek), skuteczne dawkowanie to okolo 5 - 10g na porcje przed i po treningu.

MOzesz dokupic ZMA/MZB i brac przed snem. Ewentualnie dorzuc dodatkowe porcje witamin C, B, albo kompletna multiwitamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19672
BCAA zostaw na redukcje, na masie raczej zbędne, dokupiłbym bym jedynie witaminki, np. z Olimpa, w sumie więcej do szczęścia nie potrzeba...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
ok zrobię tak jak proponujecie, dokupię witaminki i ewentualnie może
ZMA. Dzięki WIELKIE, po sogu dla was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
bcaa zostaw na redukcje, gdzie wtedy bedzie ci pomagalo w nie spalaniu miesni.

jezeli masz dobra diete to nie musisz sie faszerowac sztucznymi witaminami. witamine C koniecznie bierz, gdyz jest to taki okres teraz, ze nie latwo o to zeby sie pochorowac.

ogole cykl b.dobry.

pzdr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

x-pand and ??

Następny temat

Dawkowania XP i XP Energized

WHEY premium