SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy brac to bialko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
Witam, wlasnie dzis przyszlo do mnie białko:
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html
nie mam diety, zdrowo sie odzywiam. Waże 102kg, mam 190 wzrostu. 17 lat.
Cwicze pon-śr-pt (juz drugi tydzien, z powrotem wzialem sie za siebie
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci
6.Uginanie ze sztangą
I jak to dawkować? Pomyślałem, że za tydzien zaczne je brac, w dni treningowe 3 razy (po sniadaniu, po treningu,po kolacji), a w dni bez treningu tylko po sniadaniu. Bede je mieszał z mlekiem.

Tu moje pytanie, Czy dobrze ustalilem branie bialka? Chcialbym zrzucic troche kilogramow, czy zrobi to duza roznice, jak bede je rozrabial z woda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 509 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8794
mieszaj z woda mleko to niepotrzebne kalorie. Po drugie stosuj rano po przebudzeniu po treningu i na sen. Po trzecie ogarnij diete bialko w proszku ci tego nie zastapi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
Trudno mi sie przestawic na diete, jestem dopiero poczatkujacy, staram sie jakos ogarnac to, zdrowo sie odzywiam, staram sie jesc warzywa, nabial, nic nie wyliczam, ale stosuje sie do wszelkich wskazowek, dzieki. Bede rozrabial z woda, i bral tak jak mowisz, jak sie obudze, po treningu, i przed samym spaniem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
zle pojmujesz pojecie dieta, bo kazdy ja ma , jest to ogół tego co jesz ale czy odpowiednio to juz inna sprawa,

co do odzywki mozesz robic ja z woda czy mlekiem jak lubisz,
i nie bierz jej jak w/zostalo napisane bo to bzdura, odzywki bierzesz wg braków a nie jak sobie chcesz tyle czy tyle razy dziennie,
musiał bys najpierw policzyc ile bialka spożywasz zeby poznac braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
dzis rozrobilem bialko z mlekiem po treningu, pierwszy raz. Jak dalej postepowac? Brac przed spaniem? Po przebudzeniu?
Jak brac w dni treningowe/ a jak w nie treningowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzor na obliczenie zapotrzebowania B/T/W

Następny temat

Dieta na przybranie masy 76kg

WHEY premium