SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy bieganie, długie spanie pomoga mi urosnąć więcej??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
mam 14lat 160cm wzrostu czy urosne jeśli bede biegał??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 333 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
napewno urosną Ci uda;] , przede wszyskim musisz się dobrze odrzywiać, a spanie po 15 godzin dziennie zamiast 8 nie wydłuży Ci kości, 8 godzin regularnego snu wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
nie. nie da sie właściwie nic zrobić by urosnąc wiecej niz masz "przypisane" w genach.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Tam w minimalnym stopniu są ćwiczenia, ale nie ma sensu bo dużo nie zmienią- jaki masz być-taki będziesz.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Dzieki bardzo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
znawcy ci doradzili proponuje spytaj sie fachowców.Lekarza spotowego trenerów sportowych.Znam takich co byli kurduplami a teraz naprawde wysocy są ,pomagaja głównie sporty lekko atletyczne ,bieganie tez czeste rozciaganie.Niemasz niczego zapisanego w genach to czy staniejsz wmiejscu czy nie zalezy tez od ciebie bo jestes w okresie wzrostu kosci!mozna stymulowac ich wzrost.Ja fachowcem niejestem tylko liznołem troche informacji .zapytaj fachowców bo tutaj takich raczej nieznajdziesz.

Zmieniony przez - LIONS w dniu 2010-03-26 21:33:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
głupoty piszesz.
jakby każdy decydował ile chce urosnąć to zwykłe rozciąganie i biegi wystarczyły by do tego że każdy miałby po 2m wzrostu.
Stymulować hormonalnie można wszystko,ale to nie znaczy ze czegoś nie ma zapisanego w genach.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy doborze treningu...

Następny temat

Maxy w seriach.

WHEY premium