SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy aby napewno to dobry pomysł ??? ; /

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Witam, właśne kończę cykl CREAPURE+ALA+VIT.B1 i chciałbym wziąść coś mocniejszego,zastanawiam się nad Nitrobolon 2 lub CM3.

Chcę to łączyć też z L-KARNITYNA + GREEN TEA


PROSZĘ O PODPOWIEDZI z argumętami.

95 kg
193 cm
Muay Thai


PozDrawiam i dziękuję.


Ps. Idą święta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
bardzo ciekawe - przejrzałem sobie.

generalnie tekst potwierdza sens żarcia l-ki w pewnych stanach chorobowych (bądź niedożywienia itd)

ostatnie zdanie wydaje się dobrze podsumowywać i zamykać dyskusję;
Dlatego też, wykazywane
korzystne wyniki, dotyczące skuteczności stosowania
L-karnityny wymagają ostatecznego potwierdzenia, co
będzie możliwe dopiero po przeprowadzeniu wieloośrodkowych
badań na większej populacji w oparciu o prawidłowe
kryteria prowadzenia tego typu badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
co rozumiesz pod pojęciem "mocniejszego"?

możesz wziąć

tylko najpierw przerwę zrób

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
nOO..Żeby dawała lepsze efekty niż teraz mam,bo wątpie jak bd miał 3 cykle z tą samą kreatynką i da to coś więcej.

A co polecacie ? Nitrobolon 2 czy CM3.. Tylko cwicze regularnie żeby to nie zeszło p 3 tygodniach mimo cwiczeń,tak jak to jest z Nitrobolon'em (tak słyszałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Bo nitrobolon to no-booster, a to różnica.

Nitrobolon 2 natomiast to stack.

Nie musisz koniecznie nitrobolona - możesz wziąśc inne podobne stacki typu CreaShot, n.o.k.o, cp

Z jakiej firmy chcesz tą l-karnityne? Jak z Treca to sprawdz dokladnie skład bo z Tego co pamietam to w jednym kapsie śmieszna ilość tego jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Tal z treck'a w takim zielonym,przeźroczystym opakowaniu" L-KARNITYNA + GREEN TEA"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zammiast l-karnityny mozesz powtarzać sobie w myśl 'chce schundąć'

efekt ten sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
bzdura. L-karnityna działa nieźle. Ale w dawce minimum 2g. Jak producenci dają po 250mg to nie ma dziwu, że nie działa. Jednak większość nawet zawodników pro składania się do stosowania l-karnityny na redukcji. Nie dla czystej redukcji, bo karnityna tak nie działa. Bezpośrednio tłuszczu nie spala, ale wydolność jest znacznie lepsza podczas długich aero. Przetestowane empirycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
empirycznie - pewnie na tobie , twoim koledze, czy innym entuzjastom

klinicznie - na statystycznie istotnej próbce ludzi , z zachowaniem warunków które nadają sens takim badaniom. Te badania wielokrotnie potwierdziły że l-ka to placebo.

Wiele osób osiągnęło super efekty stosując l-karnitynę - dzięki swojemu uporowi w ćwiczeniach , i stosowaniu diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie tylko. Np. Body Line jest zwolennikiem. A jak wygląda wie każdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potwierdzasz to co powiedziałem.

BodyLine jest fanatykiem sportu , Ty pewnie tak samo - macie wyniki, bo zapyerdalacie całe życie

Frank Zane nie brał l-ki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Sęk w tym, że ja właśnie nie mam wyników!
L-karnitynę włączyłem do suplementacji całkiem niedawno. I nie wierzę, że w przypadku aero u mnie jest aż tak silny efekt placebo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Cykl ... Ale z Czym ?? Pomoc !!

Następny temat

jak polaczyc

WHEY premium