SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Testrogain pomoze szybciej dojrzewac ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Czy ten lek pomoże mi w szybszym dojrzewaniu ?

Mój problem polega na tym ze mam 18 lat , a z wyglądu 15-16 i chciałbym szybciej dojrzeć ,na nogach , pod pachami i jajach normalnie wszystko jest, chodzi mi tylko o zarost na twarzy ponieważ mam bardzo słaby, a chciałbym zapuścić bródkę ^^ ale nie ma z czego , chciałbym przyspieszyć to ogólnie mówiąc !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
teraz na jajach sie krzakow nie hoduje

co do twarzy to pewnie ojciec tez nie ma zarostu jakiegos duzego co?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
no taki sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
no w genach masz malo zarostu i tyle

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
nie , tylko mi wolno rośnie na mordzie a chce to przyspieszyć i tyle , wiec da cos te lek o ile to wogóle lek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Na chooj ludzie tak kombinują...?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wszytko po to zeby miec brodke

pozasz dupe ktora nie bedzie lubila zarostu na twarzy i bedziesz musial sie ogolic znowu

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3786
Powinienes sie cieszyc i modlic abys miał zero zarostu w przyszłosci...(jak mnie wkooorviaa golenie...)stary nic z tym nie rób..a no chyba że chcesz zapuscić tę brudkę na plecach...

Zmieniony przez - sermatys w dniu 2010-02-15 18:07:51

Nie jestem wariatem...Jestem Helikopterem...


http://www.youtube.com/watch?v=sBFZICZUuxY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
jak zarosniesz jak dziki agrest na mordzie i bedziesz sie musial golic co 2 dzien, a nawet codziennie bedzie zalowal swoich zamiarow.

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
hehe , wiem ze to głupstwo :P Ale chciałbym mieć zarost tak jak i moi kumple :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Sorry, ale ->
NIe ma dla mnie nic bardziej wkurviającego niż golenie chyba...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osłonki do propa ?

Następny temat

ŻEŃ-SZEŃ i TRIBULUS - jako dodatki do DHEA

Wiecej