SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Dobrze??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
mam 17 lat 183 cm wzrostu i 75kg wagi. nie moge przestrzegac diety za bardzo bo mam szkołe ale mniej wiecej jjem tak

rano płatki owsiane z mlekiem + 2 kanapki z około 25gr białego sera

w szkole jjem obiad (co jest na obiad nie zalezy odemnie)

przychodze do domu pije gainera

za około 1 godzinke obiad zazwyczaj kotlety sojowe około 10 lub piers zkurczaka

po treningu przychodze pije gainera

wieczorem jjem puszke 170gr tunczyka + pieczywo


czy to wystarczy do przybrania masy???co zmienic??? nie mam pojecia ile to wszystko ma kalori białka wegli itp itd. jak to obliczyc np na serze nie pisze ile ma białka a płatków owsianych nie wiem ile sypie a na opakowaniu jest sklad na 100gr. tylko wiem ze ryzu zawsze jjem na obiad jedna torebke czyli 100gr czyli około 78 wegli i 7 białka czyli 349 kalori.sojowych tez około 100gr czyli wegli 23 białka 50 razem 310 kalori. jak mobliczyc rezte moze ktos pomoze ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
w jakich godzinach trening i o ktorej kladziesz sie spac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
trening koło 16-17 spac sie kłade około 23-24 nie moge kłasc sie wczesniej bo mam wiele rzeczy do zrobienia mam cały dzien zawalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
sniadanie malo sera, ma byc 100g, mleka0,5l, a owsianki min60g
obiad(1-1,5godz przed treningiem) ryz ok, miecho-najlepiej kura200g, dodaj jakies warzywa. po treningu gajner, ale zaraz po, nie po powrocie do domu! do godz po treningu zapodaj znowu ryz i mieso200-250g. okolo godz23 (30min przed snem) tunczyk, lub 3-4jajka. nie jest to moze idealna dieta, ale napewno o niebo lepsza od poprzedniej. zakup witaminki do sniadania, a do szkoly mozesz zabrac jakies owoce. ps.co tydzien sprawdzaj(i notuj!) swoja wage i wymiary w pasie, bic itd zeby bylo wiadomo co pozniej zmienic w diecie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
a czy moge zastapic płatki owsiane płatkami ryzowymi bo za tymi pierwszymi nie przepadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 646
to bardzo łatwo sie wylicza otóż jeżeli masz np w muszce tuńczyka 120g a sklad masz podany w 100g to wszystko wylicza sie proporcjami, czyli np. wyliczamy ile jest w 120g bialka?

jezeli w 100g - 21g bialka
to w 120g - x

czyli 120 x 21 = 2520 i to dzielimy na 100

2520/100 = 25,2 g bialka <- to jest odpowiedz i tak z wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
dzieki bardzo pomogłes
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wy tez takmieliscie na poczatku diety ?

Następny temat

LEPTYNA-sekret pieknej sylwetki

WHEY premium