SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ABS i A6W coś mi da?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141
Witam, mam pytanko co do ABS i A6W.
Od 9 dni wykonuje w domu ćwiczenia na brzuch. Najpierw A6W -> ABS po 30 powtórzeń każde ćwiczenie -> skłony w bok z obciążeniem 10 kg (10,12,14 powtórzeń ) -> pompkę w powietrzu 45 sek., na początku jeszcze dodawałem 5x 30 brzuszków na ławeczce skośnej. Chodzę na siłkę w poniedziałek,środę, piątek ( czasami w czwartki, ale tylko na rower bieżnie i wiosłowanie). Każdy trening kończę 20-to minutowym szybkim truchtem, 10 minutowym rowerem i 5 minutowym wiosłowaniem. Moim zamiarem jest zgubienie tłuszczu znajdującego się od pępka w dół, opony, która mi towarzyszy od dzieciaka. Odstawiłem słodycze i tłuste rzeczy w miarę możliwości, 5 posiłków dziennie.
Czytałem, że ABS i A6W należy ćwiczyć codziennie, więc mam pytanko czy mogę dalej kontynuować taki plan licząc na efekty, czy też coś muszę zmienić , aby osiągnąć jakieś rezultaty?
ABS


http://zszywka.pl/p/8-min-abs-5682479.html
Dołączam fotka przed zaczęciem






Zmieniony przez - shemtekst w dniu 2015-01-04 22:11:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Czy dobrze rozumiem, że robisz abs i a6w na raz? Szok. A6W wyrzuc i zajmij się ABSII.

Zmieniony przez - Mariusz101 w dniu 2015-01-04 22:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141
Tak, czyli mam rozumiem, że źle ? Zależy mi na jąk najszybszych rezultatach brzucha jak i pozostałych parti mięśni, ale póki co, to jestem zielony w tematach...
Kiedyś czytałem na forum, że im większa ilość powtórzeń i ćwiczeń, tym szybsze rezultaty co do rzeźby...

Czyli Twoim zdaniem lepiej robić ABS II , ale mogę do tego dodać jakieś dodatkowe ćwiczenie?
A i mam pytanie, czy to nic nie szkodzi, że chodze rano na silke a wieczorami brzuch? Pytam, bo moj trening trwa 90 które się składa z 60 minut na dwie partie mięśni + 30 cardio wymienione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
brzuch rob na sesji treningowej po co masz znow go obciazac treningiem wieczorem do tego to czy widać koste na brzuchu to dieta ale jak by nie patrzył musza byc wycwiczone . Dlaczego założyłeś temat w zaawansowanych ?

Zmieniony przez - Aczka1995 w dniu 2015-01-04 23:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141
Sorry, że tutaj, to pisze, ale nie zwracałem uwagi gdzie jestem , tylko wybrałem opcję na założenia tematu... A co do ABS II to ciężko będzie, bo cienko u mnie z nogami, po wypadku z dzieciństwa, mam problemy z wyprostowaniem ... A mógłbym zostać np przy a6w i coś dodać do tego?
Robię w domu, bo silka jest ciasna i mała :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
nie wyrzeźbisz brzucha żadnymi ćwiczeniami. od tego jest dieta. poza tym jeśli chcesz cwiczyc brzuch to traktuj go jak inne partie miesniowe i cwicz max 2-3 razy w tyg.


Zmieniony przez - jatan1994 w dniu 2015-01-05 00:35:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Nie możesz zostać przy A6w bo to trening na 42 dni. W ABSII nie koniecznie trzeba wyprostować całkiem nogi. Poza tym odpowiedniejszy będzie dla Ciebie dział dla początkujących. Czytaj, czytaj, czytaj i trenują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141
fakt, wczoraj ćwiczyłem ABS II i było większe odczucie pracy mięśni, może dlatego, że intensywniejsze, bo w porównaniu do A6W tempo jest szybsze, a dodając do A6W ABS było odczuwanie zmęczenie całościowe... tylko mam jedno pytanie, czy te ABS'y

są dobre? chodzi mi o filmiki ABS workout
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
wpisz ABSII w Google tam znajdziesz pdf z calm opisem i wszystkimi poziomami
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A ja zgodnie z zapowiedzia tępię wszelkie takie bzdurne tematy o "cudownych" treningach rodem z Men's Health.
To dział dla zaawansowanych a nie piaskownica.
Zamykam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FWB, HST #2 i co dalej?

Następny temat

Prosze o pomoc kogoś doświadczonrgo

Wiecej