SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy 15 lat to za późno na klub

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
Witam mam 15 lat i nigdy nie gralem w zadnym klubie.
Gram tak srednio, czesto pogrywam z kumplami po lekcjach, wiec tylko podworkowe doswiadczenie mam.
I mam pytanie czy nie jest juz za poźno zeby zaczać grac w klubie, czy mnie przyjmą jeszcze w tym wieku a jak tak to w jaki sposób mozna sie zapisac.

PS: jak cos to jestem z Wrocławia. (jakby ktos chcial os polecic czy cos tam xD )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
colo jak najbardziej :D raz sport to zdrowie a 15lat to możesz śmiało się zapisywać do jakiegoś w miare klubu. Oczywiście będzie Cię czekało sporo pracy możesz mieć różne braki w grze nie wiem nie widziałem Cię jak grasz. Popracujesz na treningach i po za nimi solidnie to wróże Ci grę w pierwszym składzie xD A co do braków jak już się zapiszesz powiedź trenerowi po treningu żeby Ci powiedział jakie masz braki itp. Trenerzy chętnie pomagają w takich sprawach :D oprócz tego trener inaczej będzie na Ciebie patrzył niż np. no chłopak ma braki ale daje 100% nie tak jak np. Romek na lewej pomocy robi siebie gwiazdeczkę.

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4268
Kolego mam takiego znajomego co zapisał się do b klasowej drużyny w wieku 18 lat ;) teraz ma 19 i wymiata na obronie w Lidze okręgowej a jego drużyna ma szanse na awans ;) i interesuje się nim klub z III lidze ;) wiec nie widzę przeszkód ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
No to git ;D
Popytam sie kolegi tez bo on zaczal ostatnio grac w takim jednym klubie.
A mniej wiecej jakie wydatki na to ida?? ( np sprzet, jakies wyjazdy na mecze, obozy itp)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
To tak na początku klub na pewno Ci nie zasponsoruje korków.

Musisz mieć swoje koreczki, strój na trening (getry, krótkie spodenki, t-shirt bawełniany, jakaś bluza jak będzie nie za milutka pogoda)

Koreczki
byle jakie ok 50zł
korki firmowe amatorskie 80-250zł Jomy by były bardzo dobre na początek są wytrzymałe i w cenie coś do 100zł
Getry -10-20zł polecam ziny wytrzymałe i kosztują cos do 15zł
koszulka bawełniana tak do 30zł za 40zł kupisz firmowa
bluza najlepiej bez kapturu a krótkie spodenki zawsze jakieś w domu masz;p

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
A no to na początek troszke sie wyda ale cóż od czego jest Mamusia i Tatus ;D
a jak bym sie zpaisywal to muszę zadzwonić i się umówić na jakieś testy sprawnościowe itp?? i slyszalem ze trzeba mieć jakas karte sportowca.
Wie ktos co to ta karta i jak ją wyrobic mozna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1273
colo1111 - to tak kartę Ci klub robi więc jak będziesz szedł i jesteś gotowy "tak tu się zapisuje" bierzesz dane swoje w tym Pesel i 4zdjecia aktualne na trening. Kierownik lub trener CI da taką kartę do podpisu rodzicom. Acha i badania lekarskie albo Ci klub załatwi lub dostaniesz skierowanie do specjalisty tam się czeka pół dnia :D

Jeśli pomogłem obdarz mnie SOGiem zmotywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny klub. Zawodnicy są a trener ?

Następny temat

Jak poprawić technike?

WHEY premium