SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwone pryszcze po goleniu...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 135
Witam. Mam czerwone pryszcze po goleniu pod pachami i czasami na podbródku... czym albo jak sie moge tego pozbyc ?
ten duże to po wcześniejszym goleniu a zdjęcia zostały wykonane zaraz po goleniu.. Wygląda to tak...







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1541
Wycieczka do drogerii ewentualnie jakiejś mydlarni i kupić ałun w kamieniu, po goleniu zwilżyć skórę, posmarować. U mnie zdało egzamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 135
Dzieki wielkie ;) skocze do sklepu i zobaczymy jak sie sprawdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Ałun w kamieniu? o tym jeszcze nie słyszałam, również wypróbuję;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
To po prostu podrażnienie mieszków włosowych. Po goleniu musisz posmarować ałunem, kremem z mocznikiem albo przetrzeć tonikiem z alkoholem (żeby zdezynfekować)

Projektowanie wnętrz w mieście Warszawa, zapraszam http://wegielek.com.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 830
No i najważniejsze to czysta, zdezynfekowana maszynka do golenia, oprócz tego pamiętaj żeby dobrze zmiękczyć zarost przed goleniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11
Może też zmiana maszynki na bardziej zaawansowaną, albo nawet elektryczną.
1

Jeśli interesują Cię tłumaczenia w mieście Warszawa zapraszam na http://www.centrum-jezykow.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Przede wszystkim maszynka musi byś ostra, żeby ucinać włosy, a nie podrażniać skórę :)

Brakuje Ci żarówki led? Zajrzyj na http://www.led-new.pl/oferta/zarowki-led/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Mam podobnie... Gole się tylko "z włosem" żeby nie uszkadzać mieszków i jakoś to daje rade. Co do maszynki elektrycznej to jeśli wygolisz się na bezwzględne zero to syfy tez wskoczą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mecz po ściągnięciu szyny (skręcona kostka)

Następny temat

Skupienie

Wiecej