SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwone plamy na twarzy po alkoholu lub wysiłku fizycznym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 393
Witam. Mam 18lat a mój problem brzmi następująco:

Od paru miesięcy zauważyłem że po wypiciu różnej liczby alkoholu na twarzy pojawiają mi się czerwone plamy , na ramionach również. Czuje że mam wtedy bardziej "ciepłą" twarz ale nic szczególnego więcej nie odczuwam. Jednak jak zobaczę się w lustrze to masakra. Również miejsca blizn są zaczerwienione. Na twarzy i ramionach przypomina to jakby wysypkę albo alergię. Jezeli chodzi o ilosc na czasem nie zdaze wypic tyle zeby poczuc a juz mam te plamy. Myslalem ze tylko przez alkohol ale ostatnio po przebiegnieci 1,5km wolnym tempem tez mi wyskoczyly. Prosze o porady , moze ktos mial podobny problem?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1945 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36695
mierzyłeś ciśnienie ?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12511 Napisanych postów 63364 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 542780
Podstawa.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 393
Owszem mierzyłem ciśnienie. Kiedy mam te plamy ciśnienie mam prawidłowe. Niedawno lezalem 3x w szpitalu na badaniach i wszystko wyszlo w porzadku. lezalem z powodu zawrotow glowy , dziwnych akcji z sercem itp miedzy innymi nadcisnieniem ale wyszlo w miare dobre , czasem mialem podwyzszone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dla ZNAWCÓW anatomi ,fizjologi itp.

Następny temat

Suche ręce po wodzie

Masa