SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu nie mogę brać 91 na klate

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
denerwuja mnie wypomowiedzi ludzi ktorzy od razu chlopaka zj ebu ja ze klamie albo ze to niemozliwe bez koxow. to ze wy takich wynikow nie macie jak ten mlodzik to nie znaczy ze sa one niemozliwe. pozdrawiam.

_-^-_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6273
Radziu16 wmawiaj sobie co chcesz, albo powiedz ze jestes słaby poprostu a nie ze ktoś od razu koksuje.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
wszyscy są spoko, nawet jak koksują... widzieliscie sylwetke Głuchowskiego?? hmm on na samej kreatynie jedzie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzicie niektórzy z was nie chca mi wierzyć bo jestem lepszy, ale to prawdz że biore te 91 na klate bez koksów i bez zadnych odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj paweł, paweł. Co ty zmyślasz, że 91 kg bierzesz, jak bierzesz 90,5. Przecież ten gryf 9,5 waży . A tak na serio to ja to potwiedzam, bo chodzę z tym kolo na siłke, co drugi trening ćwicze razem z nim (Fajnie jak co tydzień o 2-3 kg sie więcej bierze). Ma trochę dziwny plan (codziennie klata, 7 dni w tygodniu, [piątek, świątek i niedziele]) Paweł lepiej tak nie ćwicz, bo to prowadzi do przetrenowania mięśni, każdy na tym forum ci to powie (napewno się lepiej znają niż Gapa i Julik ) Mam pytanko. Jak sie jedzie takim treningiem, to mięśnie się przetrenowują, i zamiast rosnąć, to maleją. Ale czy można to jakoś potem odwrócić, czy jest to już nieodwacalne (mięśnie są aż tak uszkodzone?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
stary bierz se ile chcesz to nie o to chodzi... i po co ci brać te 200 kg, chyba że na zawody jeździsz.. po co stawy i inne rzeczy strasznie obciązac??siłe jest spoko...!! chcesz to bierz co chcesz.... kazdy ma jakis cel i do tego doązy jedni chcą szybko napakować sie inni długo cwiczą i cieżko bez niczego i chcą miec poprstu fajną sylwetke... hmmm 91 kg na kalte to jest wynik wporzo... mój kunmpel brał po 6 miechach z 60 kg do 120 i też nic nie brał... bo to były jego poczatki ćwiczenia i z odżywek znał tylko kretke i hmb
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
mój kolega co caczynał od 40 chyba nawet.... czy 60 kg ... nie pamietam ale malutko i trenował 6 miechów prawie codziennie tylko 4 serie po 4 powtórzenia na kalte i czasem 1 cwiczenia na bicepsa... i po czasie brał dokładnie 124... po przerwie w treningach jakieś 3 miechy spadł do 110 czy cosik takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
j451u to jest odwracalne ,ale lepiej do tego niedoprowadzać

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
ja soshla s uma...

_-^-_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
co do tej mojej wypowidzi-to tak mi sie wyrwało -sory- źle mnie zrozumieliście..

--pomogłem??-daj soga--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek

Następny temat

Wyciskanie

WHEY premium