SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu nie mogę brać 91 na klate

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
jaki jest cel tego tematu? pytanie czy opowieść z krypty?? koleś możesz brać 200 kg miłego brania życze...... ktoś ci na to nie pozwala?? wiesz jak przytyć 3 kg w 1 dzien? zjeść 3 kg ziemniaków!! powodzenia dobrze ci idzie... nie kumam tego posta niech go ktoś usunie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ekhm. żolte karteluszki macie

autor - cwiczyles cos zanim zaczałes cwiczyc na silce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
sorry za spam
ale macias na maile nie odpowiadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
post byl ale tamte zaczely sobie robc spam.

autor - poczatki na silowni sa zawsze dobre- ale mozesz je spotegowac cwiczac prawodilowo - i tak polecam a nie treningiem jaki podales w poprzednim poscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6273
Moze i podnosi, ja w 3 tygodnie z 72 na 90kg na klate brałem. To sprawa indywidualna jak komu siła rośnie.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
no tak sprawa indywidualna- kto sie koksuje ten sie koksuje, co to za problem w miecha można nawet 20 kg zrobić w wyciskaniu...

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie nie koksuje pal***cie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Uspokój się, bo za takie posty możesz najwyżej BANanem wyłapać..

Trening oczywiście nie za ciekawy.. będziesz musiał zaprzyjaźnić się z przetrenowaniem.
Jak nie chcesz słuchać troszkę mądrzejszych w tej dziedzinie to ćwicz dalej jak do tej pory. Zobaczymy do czego dojdziesz. Możesz oszukiwać, że jest super, ale nam to zwisa, bo przecież to nie nasze mięśnie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 518
prowokacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
zgadzam się z przedmówcą, niestety niektórzy dali się nabrać :)

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek

Następny temat

Wyciskanie

WHEY premium