SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu nic nie idzie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
Yo. jestem na cyklu deci z prol. Obedenie zaczyna sie moj 5 tydzien. Dece jak i tescie wale co tydzien(wiem z etroche malo tescia ale juz nie mialem kasy)mam dobra diete, wspomagam sie odzywkami. No ale nic mi nie idzie..... :(:(:( w glupiej rece nawet 3mm nie poszło, ni emowie juz nic o masie... CO JEST GRANE???(mam dobre koksy, bo dece np przywiozłem sobie z grecji) Cwicze 2,5roku waze 90kg mam 18 lat. Powiedzcie co na ten temat myslicie?
(aha nie wchodiz masa, natomiast bolały mnie cyce,musailem zazyc nolvadexu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
mowilem 600zł ale nie na same koksy, mnijesza z tym, nie chcesz odpowiadac to nie odpowiadaj, a jak trenujewssz w niedziele to powodzenia.


A teraz wpadłem na pomysł aby zamiast dokupowac tescia(nie kupie bo nie mam floty) to dokupic 100tbl metki polskiej. Co o tym sadzicie? czy jest sens w połowie cyklu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Ile spożywasz kalori na dzień ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Moze nie cwiczysz
A tak powaznie to mozesz miec wyjeebki to nic ze przywiozles gear z grecji - tam coraz trudniej dostac legit stuff.
Pozatym prolke niebij 1 w tygodniu tylko co 5 dni.
Jak masz rozpisana diete ??? Ile kalorii - ile bialka - wegli ???
Jak wygladaja Twoje treningi ????
Rozpisz wsyztko ladnie, wyraznie i czytelnie
1

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
70% sukcesu to dieta, jeśli ją zawaliłeś to dupa.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
A co do czyczkow - przestaly swedziec ?????
Bo srednio mi pasuje nolva do nandrolonu, chyba ze te suty to od testu

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
heh .. no tego prolo to napewno co5 dni musisz :P
no jeśli cyce on deci swędza to masz problem!! a jak od prolo to masz problem ale nie taki duży
musiałeś cos s******lić w diecie, treningu .. moze masz z***any stuff ...

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
diete mam dobra bo ułozona przez fachowca. Cycki,przestały bolec, podejzewam ze bolały od tescia a nie od deci. A co do tescia jesli zaczne go walis co 5 dni, to mi nie starczy go, dlatego wale co tydzien. Mam 10 strzałó tego i tego. Trenuje 4 razy w tygodniu, jak najciezej moge(nie ukrywam ze sila poszła, ale moj cel to była masa...!!) Dodam jeszcze ze to mój 1 cykl, i k...a h...nia, myslałem ze steryd to steryd! Na odzywkach za ta cene bym wiecej zrobil ale teraz juz sie nie wycofuje, dokoncze to co zacząłem. Wsumie jeszcze 5 tyg ale, nie mysle ze bedzie dobrze, bo jak by miało być to juz by coś zaczeło sie krecic!!??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ehh prolo na cykl trzeba mieć przynajmniej 25 amp !! zeby poszło 2ml c5d !!
ty .. to jest cykl na mase i nic ?? fakt ze jedno i drugie dosyć późno zaczyna działać !! ee cos jest z***ane !!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
no 100mg prola tygodniowo to troche nie bardzo.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
no troszke zamało, ale niezapominajcie ze jeszcze wale tygodniowo 200mg deci! wkur...em sie bo troszke pieniedzy juz na to wszystko wydałem...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ja ******le !! jak robisz cykl to musisz mieć sporo kasy !! a nie na od******l sie troszke kasy uzbierasz i myślisz ze jest git !!!
zawsze coś wyskoczy !! to prolo ci*****a da w takich ilościach !! bierzesz jakieś białko ?? clomid w ogóle masz ?? pewnie nie bo po co wydawać 80zł na clomid ............ eeeeeehhhhhh

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol

Następny temat

***CO NA 3 KURACJE???***

WHEY premium