SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czekolada jaki smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 262 Wiek 30 lat Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 9605
Jaki smak czekolady jest najlepszy?

Chodzi o czekoladę : https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Protein_Chocolate-opis39785.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5569 Napisanych postów 7403 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 229203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4701 Napisanych postów 43277 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346489
Osobiście nie jestem fanem kokosa, wręcz jestem antyfanem- stąd u mnie jedyny słuszny wybór to: wanilia i biała czekolada o smaku brzoskwini

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7559 Napisanych postów 147952 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1177390
Osobiście stosowałem wszystkie cztery smaki i muszę powiedzieć że wszystkie dają radę. Jednak jak wiadomo niektóre rzeczy smakują nam bardziej inne mniej stąd też mam swoich faworytów. Numerem jeden dla mnie jest smak brzoskwiniowy a na czwartym miejscu uplasowałbym wanike w moich osobistych odczuciach. Jednak jak wspomniał georgu tutaj osobiste preferencje będą miały dużo do powiedzenia i to co pasuje jednej osobie drugiej niekoniecznie będzie smakowało stąd nie pozostaje nic innego jak szukać własnych osobistych odczuc.jednak co do brzuskwini tutaj wiele osób wskazuję że jest fajtycznje smaczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 10278 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312592
georgu
Osobiście nie jestem fanem kokosa, wręcz jestem antyfanem- stąd u mnie jedyny słuszny wybór to: wanilia i biała czekolada o smaku brzoskwini

a ja bym z kolei polecał kokosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4701 Napisanych postów 43277 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3633 Napisanych postów 62408 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 675757
Wszystkie smaki czekolad firmy Allnutrition są dobre w smaku ciężko tutaj o segregowanie ich od najlepszej do najgorszej. Jednego dnia wolę ten, a innego inny. Poza tym jest to produkt na tyle tani, że nie ma problemu z zakupem wszystkich smaków i przetestowaniu jakie są lepsze według Ciebie. Polecam również dział leksykon z opiniami o produktach oraz komentarze w sklepie sfd.

Według mnie minimalnie góruje słony karmel, następnie białka czekolada z brzoskwinią, i mniej słodka ciemna czekolada z kokosem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 25627 Napisanych postów 260173 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332497
Ja kupilem kokos i wanilię i jestem mile zaskoczony .W sierpniu biorę komplet na spróbowanie .

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 262 Wiek 30 lat Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 9605
domer
Wszystkie smaki czekolad firmy Allnutrition są dobre w smaku ciężko tutaj o segregowanie ich od najlepszej do najgorszej. Jednego dnia wolę ten, a innego inny. Poza tym jest to produkt na tyle tani, że nie ma problemu z zakupem wszystkich smaków i przetestowaniu jakie są lepsze według Ciebie. Polecam również dział leksykon z opiniami o produktach oraz komentarze w sklepie sfd.

Według mnie minimalnie góruje słony karmel, następnie białka czekolada z brzoskwinią, i mniej słodka ciemna czekolada z kokosem.

Nie wiem czy taka tania ta czekolada w stosunku do ilość. Dzisiaj dostałem paczkę i za taką mała tabliczkę taka cena, ale pewnie jest jej dobra jakość. W markecie za taką cenę kupimy o wiele większą tabliczkę niż ta, ale pewnie gorszej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3633 Napisanych postów 62408 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 675757
W markecie musisz jeszcze kupić kawałek piersi żeby porównywać te produkty

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jaka jest różnica?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Galaretka jaki smak

Zestaw 1