SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czegos brakuje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3116
Witam.
Dietka jest , trening bedzie ulozony na silce zaczynam w poniedzialek w przyszlym tygodniu.
Zestawik po jaki mam sie zamiar wybrac w czwartek

Gain Bolic 6000 4kg
Glutamina bedzie jeszcze dokladnie niewiem jaka zalezy od $

i tyle sprzedawca polecil na poczatek jako ze dopiero zaczynam cwiczylem czasami w domu wiec decha niejestem.
Ma byc to zestawik na MASE , wiele osob z forum poleca mi rowniez bialko na noc i witaminy jeszcze do tego jak maxivit czy omega3 co robic ?
Moge wydac do ~200zl zakladajac ze Gainer kosztuje tam 104zl.
Z tymi witaminami mam pytanie pomoga mi troche gdyz po pracy czasem jestem senny nic mi sie niechce choc mam prace siedzaca monotonna czy da mi to jakies lepsze samopoczucie czy tez powera
dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Idź do odżywiania.
Twoja tutaj obecność to strata naszego czasu, a twoich pieniędzy.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3116
do jakiego odzywiania tu jest dzial suplementy chyba ?
wiec pytam o rade by doradzic jakie kupic chyba cos zle zrozumiales

co sadzicie o XPAND 925g + XPAND ENERGIZED 820g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaminy nie dadzą Ci powera :) chyba ze popijesz je Red Bullem. Ja bym na twoim miejscu kupił sobie te witaminy maxvita bo b.dobre, a za reszte kurczaka/ryżu - na tym zbudujesz z pewnością duużo więcej niż na gain bolic. Przelicz sobie wartosci odżywsze jakie uzyskasz z żywności a jakie z supli mając do dyspozycji okresloną kase. ew kup sobie bialko bo czasami ciezko jest zjesc odpowiednia ilosc b w ciagu dnia... a lykniesz se szejka i po sprawie

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb w diecie = mniejsza ilość białka w diecie ;/

Następny temat

piracetam, alc, tyrozyna - przechowywanie w płynie

WHEY premium