SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego nie powinno się jeść?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 697
Cześć czołem :)

Pytanie takie jak w temacie - czego nie jeść, żeby być zdrowym i żyć długo?

Ostatnio na tym forum wyczytałem ciekawe porównanie organizmu człowieka do samochodu, o który dbamy jak o dziecko i byle czego do niego nie wlejemy (benzyna, oleje itp.)
A w siebie bez opamiętania wpychamy te chipsy popijając oranżadą i zagryzając jakimś mak cziken fakenem.

Podobno zresztą jesteśmy tym co jemy, więc jeśli uważacie że czegoś powinno się unikać, napewno wezmę to sobie do serca i pomyśle nad tą zdrowszą drogą.

P.S. Chodzi mi o aspekt czysto zdrowotny, nie pod kątem budowania mięśni.. Mam nadzieje, że napisałem w dobrym dziale ;d

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1894
http://www.sfd.pl/temat271948/ - zarzuciłem podobny post w odżywianiu. Może tam poszukaj jeszcze czegoś. Ale jeżeli chodzi o zdrowie to najważniejsze jest powiedzeie, że wszystko jest dla ludzi, tylko w odpowiednich ilościach i tyle

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 9533 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18704
po prostu zdrowo , unikając np tłuszczy zwierzęcych ... www.google.pl ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cynk - krotkie pytanko

Następny temat

Nie wiem czy brać te leki:/

Fruzelina