SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego jeszcze brakuje w mojej siłowni ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Witam Serdecznie wszystkich .
Mam problem co jeszcze dokupić , czego brakuje a z waszą pomocą na pewno coś się jeszcze znajdzie do zrobienia/kupienia .

Więc tak , są takie rzeczy :
A) Gryfy :
-Prosty 182cm
-Łamany 120cm
-Prosty 120cm
B)Hantle :
-2x3kg
-2x6kg
-2x10kg
-2x12kg
-2x15kg
-2x20kg
-2x24kg
-2x27kg
-2x30kg
C)Obciążenie wolne :
-145,5kg
D)Ławki :
-Ławka osobna z skosem ujemnym ,dodatnim , płaska ,
-ławka z stojakami z skosem dodatnim i płaska
-Ławeczka do brzuszków
E)Stojaki :
-Stojaki pod sztangę z bolcami na ciężary
-Stojak pod sztangę do modlitewnika
-Stojak na hantle (prowizoryczny ale jest )
F)Wyciągi , Drążki itp. :
-Wyciąg górny (samoróbka)
-Wyciąg dolny (samoróbka)
-Drążek prosty mocowany do sufity
-Haki do drążka do unoszenia nóg (na brzuch)
-Sporo różnych drążków do wyciągów
-Worek treningowy 150cm mocowany do sufitu
-Modlitewnik do ławki
-Prasa na nogi do ławki

Oprócz tego jest dobry sprzęt grający , jakieś siedzisko itp
W planie do kupienia jest : poręcz uniwersalna do ściany , Wyciąg dolny i górny razem z stosem , Hantle 35kg,40kg,45kg,50kg ,obciążenie z 100kg na sztangę , Sztangę prosta 212cm , Suwnica smitha , Suwnica na nogi ...
To już wszystko , czekam na wasze propozycje .
Pozdrawiam Krychuko5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Sam powinienes wiedziec czego Ci brakuje na obecna chwile
Jak masz za malo miejsca na gryfie - to kup ten 212 czy 216.
Jak za malo obciazenia - to kup obcia... ("wait for it!") ...zenie
Z tego co masz i tego co wymiesniles, to w pierwszej kolejnosci kombinowal bym porecze. Jak masz jako taki ten wyciag, to przed nim obciazenie i hantle, suwnice smitha i po tym dopiero kupny wyciag (dobre samorobki nie sa zle).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Dzięki
Z tego co obliczyłem mam krążki 5 kilowe o grubości 1cm toczone i na 1 stronę gryfu wchodzi 40szt ;p wiec na razie gryfy odpuścimy . obciążenie będzie kolo 300kg tylko krążków minimum po 20kg sztuka bo prawie ze za darmo . Wiec z drobnicy skręci sie większe hantle i kupi gryfiki . A powiec czy to prawda , że podobno na dłuższym gryfie lepiej się ćwiczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1504
Zazdroszczę ilości sprzętu j/w poręcze przede wszystkim, a poza tym sam sobie odpowiedziałeś w pierwszym poście czego brakuje Mógłbyś kiedyś zrobić foty i pochwalić sie siłką bo chętnie bym zobaczył jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Heh jakoś się uzbierało , teraz będę małe przemeblowanie robił na siłce , ale zrobię poręcze i powieszę i dam fajne fotki ;) Siłka znajduje się na nie ocieplonym poddaszu więc trochę ****zi ale nie jest zle hehe . W mojej wypowiedzi chodzi o to co Wy byście kupowali na moim miejscu .Przepraszam może się nie jasno wyraziłem heh .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4740
booolooo te "wait for it" wzieles z himym ? jesli tak to soga dam xd

I am the most complete fighter in the world!! - Yuri Boyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
zaora93, no oczywiscie Ten tekst jest mistrzowski (szczegolnie z 3 na 4 sezon )

Jeszcze co do tematu:
Sprzetu masz naprawde sporo. Na twoim miejscu bralbym tak: porecze, suwnice na nogi (to tu automatycznie dochodzi wiecej obciazenia), ciezsze hantle, suwnice smitha. Tylko to jest moja opinia, dostosowana do moich potrzeb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Witam
O obciążenie na suwnice nie muszę się martwic bo będę sporo krążków od 20-40kg wiec problemu nie widzę . po małym remoncie i dokupieniu paru rzeczy wstawię fotki do oceny ..
Pozdrawiam krychuko5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
j/w sprzetu do nog brakuje moim zdaniem takich jak suwnica i do izolowanych :)
do tego hantle powinny isc do 45 kg chyba ze nie ciskasz na plaskiej hantlami :)
a jesli tak to za jakis czas sie przydadza :)

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
witam ćwiczę hantlami na płaskiej i już jest mało te co mam hehe , suwnica na nogi będzie w najbliższym czasie ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który wyciąg wybrac ?

Następny temat

Próbki QNT rozpoznanie

WHEY premium