SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego brakuje tym plecom ? poważne osoby.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
Witam,
pomijam fakt, żen ie umiem pozować, ale powiedzcie mi czego brakuje tym plecom ? głównie zastanawiają mnie mięsnie czworoboczne, czy one tak powinny wygladać, czy ja ich po prostu nie umiem dobrze napiąć czy je najzwyczajniej dotyrać ?:D

obecnie robie mase wiec tez nie ma jakiś tam konkretnych zarysów:/


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
hehe ja wiem popierniczylomi sie podciaganie to na plecy.
juz mam ulozony inny i zobaczymy.czlowiek uczy sie na bledach w koncu;p
pozdr;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
ciężko powiedzieć ale na pewno prostowniki...co do szerokich to bym je poszerzył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Na pewno prostowniki jak wyżej, czworoboczne górna część i tak samo szerokość

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
zdecydowanie szerokości brakuje wg. mnie.

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
ok nad szerokoscia popracuje,prostowniki obecnie tez są męczone:D

co do tej szerokosci ostatnio robie ostra masowke i strasznie mi wchodzi w boki,biodra i ogolnie talie wiec tez moze dlatego takie proporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
Plecy w miare proporcjonalne, ale ciezko to ocenic bo fotka zlej jakosci. Nad szerokoscia mozna popracowac, choc moze wystarczy zejsc z dosc wysokiego bf i "V" bedzie bardziej wyostrzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
przed masą jakies 5 mies temu talia była taka:





a powiedz mi w miejscu mm czworobocznych, tutaj wychodzących od szyji jest w porzadku w miare ? bo jakos plasko mi to wyglada, tak jakby te plecy były dopięte do szyji. Albo to wina mojej zaj.e.bistej napinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
kaptury jako tako widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3704
dobrze jest. trenuj dalej a bedzie jeszcze lepiej. przy twoim wzroscie ładnie to wyglada. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
grzbiet dobrze sie rozwija, proporcjonalnie, a jedynie czego Ci brakuje to masy ;). Jest dobrze, masuj dalej a szerokosc i grubosc bedzie coraz lepsza ;). Skup sie tylko na cwiczeniach podstawowych, ciezkich tj. Ciagi, siady, wiosla ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
ok także sie tu zgłosze za jakiś czas ponownie hehe :D

Raptor dokladnie tak póki co robie, same wolne ciężary, zero maszyn (też z tego wzgledu ze nie mam do nich dostępu hehe)

a obecnie przy wzroscie 176 waże 86.5 kg.

Sogi dla wszystkich ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split - mile widziane ew. poprawki

Następny temat

ćwicze 5 dni w tygodniu czy to trening na mase

WHEY premium