SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cześć, trening.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 219
Cześć, mam do was pytanie, z racji tego że troche interesuje sie ćwiczeniami i chciałbym zmienić swój wygląd ułożyłem sobie dwa plany i chciałbym żebyście mi doradzili który plan bardziej sprawdził by sie w treningu na mase, tak wiem że dieta jest najważniejsza. Mam 20 lat 174 cm wzrostu i 53kg wagi..

Trening (1)

Pompki w staniu na rękach 4s
Pistolety 4s
Podciąganie nachwytem 4s
Pompki jednorącz 4s
Unoszenie nóg w zwisie na drążku 3s

Trening (2)

(A) Klata, Barki, Biceps

Pompki jednorącz 3s
Dipsy 3s
Pompki na trzech krzesłach 3s

Pompki w staniu na rękach 2s
Unoszenie butelki z wodą przed siebie 2s

Podciąganie na drązku podchwytem 3s

(B)
Nogi, Plecy, Triceps

Pistolety 3s
Żuraw 3s
Wykroki z baniakiem w ręce 3s

Podciąganie nachwytem szeroko 3s
Podciąganie nachwytem zza głowe 3s
Unoszenie tułowia w opadzie 2s

Pompki w podporze tyłem 3s

Tak jak mówiłem interesuje mnie tylko i wyłącznie masa, moje zapotrzebowanie skladników dziennie to:

Białko: 132,5g
Węglowodany: 318g
Tłuszcze: 79,5g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35065
Według mnie jeżeli dopiero zaczynasz to FBW się nada. Pompki jednorącz chociaż zrobisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 219
Tak zrobie dwie na prawej ręce, ale na lewej ani jednej;/ tak do połowy sie opuszczam maks, tzn ja aktywność fizyczną jakąś tam miałem ćwiczyłem z miesiąc potem przestawałem potem znowu tak itd.. no ale można nazwać to że zaczynam.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czyli co? jechać tym FBW? dobrze jest ułożony? zmienić coś? myślałem nad zmianą pompek jednorącz na dipsy na jakis czas. Dodać jakieś ćwiczenia? czy jest ok? i jak nim ćwiczyć? 3 razy w tyg? 4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35065
Dodałbym do tego żurawia. Według mnie lepsze dipsy niż pompki jednorącz. WYkonując jednorącz bardzo angażujemy brzuch dla stabilizacji i to przeważnie przez neigo nie jesteśmy w stanie wykonać takiej pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok rozumie, a co myślisz też o treningu Lafaya? warto stosować ten trening co do mojej budowy ciała ektomorficznej i do zdobywania masy? byłby bardziej skuteczniejszy niż to moje ułożone FBW? na póżniejszych poziomach słyszałem że trening dochodzi do 2 godzin.. a podobno ektomorfik powinien ćwiczyć bardzo intensywnie i w miare krótko nie przekraczając godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2030 Napisanych postów 29709 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 264511
oba plany na początek moga być. Jeśli chcesz robić splita dwa razy w tygodniu to triceps łączysz z klatą i barkami a biceps z nogami i plecami,a nie tak jak Ty.

Co do FBW to juz napisali co o iajk

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rozumie Queblo.. dzieki bardzo! sog dla was.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wyrobieniem 6sciopaku

Następny temat

Program 100 pompek?

Wheya