SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas ostro przymasować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
witam.skończyłem cykl na CP(zjadłem 2 puszki po 450g miałem jeść 3 ale sobie darowałem) i miałem Red fastera który starczył na 10 porcji. Teraz zastanawiam się co dalej..
1 .WIEK:
2 .WAGA:przed CP 97/ teraz 104
3 .WZROST: 183
4 .WYMIARY:
-Biceps: przed 43 teraz 44
-Klata: nie mierzyłem
-Udo: 65 / teraz67
-Talia: 90
5 .STAZ NA SILOWNI: 3pare miesięcy
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: cykl na mono z vitalmaxa-zielona puszka, Cp+red faster
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) fota w profilu narazie innej nie mam
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): zdecydowanie do tycia
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:140/ teraz 155
-Przysiad:180 / nie mierzyłem
-Mc:190/ teraz 200
11 . Czy masz dietę? jeśli mam napisać tak lub nie to.. NIE

i co teraz??przerwa z 6 tygodni od kreatyny?? w między czasie zarzuciłbym coś .. może nitrobolon albo jakiś inny specyfik???

Zmieniony przez - DamianX w dniu 2008-09-14 21:55:28

Zmieniony przez - DamianX w dniu 2008-09-14 21:57:13

Zmieniony przez - DamianX w dniu 2008-09-14 21:58:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
ja bym zrobil 3 tyg przerwy i wrzucilbym mono na 8 tyg. a te 3 tyg. przerwy na izolacie serwatki i bialko wrzucilbym do mono mono z dextroza ale pisales ze latwo tyjesz wiec odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
myślę żeby zrobić więcej przerwy od kreatyny niż 3 tygodnie:P chciałbym zarzucić coś mocniejszego od CP.CP dużo mi dało(np na klate zmieniłem trochę trening i przyszło mi 15 kg :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jeśli stricte masowe cykle,

to imo najlepiej jakieś creapure+stack przedtreningowy/no boster (jeśli lubisz/potrzebujesz takich rzeczy)



cycuś nie rozumiem twej wypowiedzi, wpi ma w przerwie od kredy brać, a później zmienić na białko tak?

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-09-15 09:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
tzn teraz podczas przerwy od kreatyny powiedzmy 6 tygodni mógłbym zarzucić sobie jakiegoś no boostera(powiedzmy NITROBOLON albo jakiś inny ?? znam tylko ten może zaproponujecie coś lepszego) a później zarzuciłbym dobrego stacka+ pojedynczą forme kreatyny
Stacka chciałbym który da mi kopa na treningu i wiadomo siła/masa +
jak już to ustale to pomyśle nad jakimiś dodatkami(witaminki itp)
pytanie: co polecacie ze stacków?? i jakiego no boostera??


cycuś nie rozumiem twej wypowiedzi, wpi ma w przerwie od kredy brać, a później zmienić na białko tak?


też mnie to zastanawia o co kaman...

Zmieniony przez - DamianX w dniu 2008-09-15 09:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
najtaniej byłoby jakieś aakg olimp/trec np (trecowy cytrulinke jeszcze w składzie ma)
jak kasy więcej to np shotguna czy superpumpa od gaspari (one niewielkie ilości kredy zawierają)
jeszcze swego czasu white floda chwalili, ale to nieekonomiczne sie wydaje

piszesz że na cykl pojedyncza+przedtreningowy

imo creapure+np nitro energized


ale niech sie jeszcze bardziej nałogowi suplożercy wypowiedzą, bo co do nobosterów to średnio mnie one interesują, może coś konkretniejszego jeszcze wynaleźć by sie dało;)
pzdr!

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-09-15 10:06:59

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-09-15 10:12:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
bic44 sogacz dla Ciebie:)
tzn na późniejszy cykl to chciałem brać stacka w DT przed i po treningu a DNT np rano stacka a popołudniu pojedynczą forme kreatyny(tak gdzieś wyczytałem,także ten stack nie musi być typowo przed treningowy) a teraz no boostera:) już się troche zakręciłem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to chciałem brać stacka w DT przed i po treningu
-stacki typu nitro e, ze swej definicji są stricte przedtreningowe,

nie oznacza to ze nie mozna ich brac w innych porach, bo mozna,

tylko po *** jak wtedy pobudzenie które maja dawac nie jest potrzebne po prostu,tak wiec po tr bier krede, a nie stacka przetreningowego;)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-09-15 10:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
ale nitrobolona ja chciałem brać teraz a stcka w stylu Cp albo storma.horse power później i takiego właśnie stacka chciałem brać przed i po treningu.No chyba że stacki bierze się przed treningiem tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
moze no-xplode tez ma minimalne ilosci krety a zachwalany przez wszystkich, ja tez sie tera na niego czaje :)

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
Odpocznij od kreatyny minimum tyle ile trwal ostatni cykl. W czasie przerwy trymaj miche dodaj jak potrzebujesz jakis NO boster ale bez kreatyny typu aakg treca itp. mozesz jeszcze dodac jakis lightowy spalacz w tym czasie jesli latwo sie otluszczasz. No i zmien trening zawsze to jakis bodziec dla miesni. POZDRO.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serwatka

Następny temat

maSSacra

WHEY premium