SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas Treningu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
Ile trzeba trenować Karate Kyokushin aby np. mieć zielony pas?

"Harmonia jest podstawą karate. Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
wpisany wiek "14" lat tłumaczy infantylność pytania, nie banujcie chłopaka od razu

a co do pytania: zależy od zdolności i częstotliwości treningów, ale czas raczej liczyłbym w latach niż w miesiącach

zamknijcie temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Cynik, a może Ty byś chciał pomoderować?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
Za co miałbym mieć bana?

Pytam się o lata a nie o miesiące ;/

"Harmonia jest podstawą karate. Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Chociaż już dawno nie trenuje kyokushin karate to mam jeszcze informatory no to Ci przepiszę :) :

-Biały pas
-Pomarańczowy pas - 10 kyu minimum 1 miesiąc treningu, 9 kyu minimum kolejne 2 miesiące treningu.
-Błękitny pas - 8 kyu minimum kolejne 2 miesiące treningu, 7 kyu minimum kolejne 3 miesiące treningu.
-Żółty pas - 6 kyu minimum kolejne 4 miesiące treningu, 5 kyu minimum kolejne 4 miesiące treningu.
-Zielony pas - 4 kyu minimum 6 kolejnych miesięcy treningu, 3 kyu minimum 6 kolejnych miesięcy treningu.
-Brązowy pas - 2 kyu minimum 8 kolejnych miesięcy treningu, 1 kyu minimum 6 kolejnych miesięcy treningu.
-Czarny Pas - 1 dan minimum kolejny 1 rok treningu

To tylko umowne oczywiście terminy ale mam nadzieję że się przyda :)

Zmieniony przez - Shinji77 w dniu 2007-06-14 18:22:08

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
Dzięki

"Harmonia jest podstawą karate. Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1085
Wydaje mi sie ze zeby miec zielony pas.. musisz cwiczyc jakies 2lata-2,5
zakladajac ze zdajesz calkowite egzaminy nie czastkowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie dojście do 6 kyu zajęło 2 lata. Pierwszy rok treningu - 2 egzaminy plus 1 na obozie - 10, 9, 8 kyu. Drugi rok treningu - 2 egzaminy - 7, 6 kyu. A potem to już nie zdawałem...

Sądze, że 3 albo 4 lata powinny wystarczyć na 4 kyu - to jest chyba zieleń o ile się nie myle.
Jak coś nie tak to mnie poprawcie.:)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1085
Ja cwicze 2lata 2 miesiace... i mam 5kyu, moze na obozie w krakowie bede zdawal juz na 4kyu... o ile moj zlamany palec sie wyleczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZ-WA treningi???

Następny temat

teakwondo,watpliwosci / sogz

WHEY premium