SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Człowiek mocarz, Dennis Rogers

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 228
Dennis Rogers ma 167cm wzrostu i waży 90kg.Ma niezwykłą siłę.Zapraszam do obejrzenia.

[youtube]





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
jutro z rana zrobię jajecznice i zamiast myc patelnie powyginam ja i wstawię fote
dziś dam jej spokój bo słabawy jestem z przejedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
ty z tą patelnią to bk bo jakaś babka w tv tak samo patelnie zwijała
mówie poważnie lecz to bylo bardzo dawno i nie pamietam co to za program był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Masz p.Anetę z tymi patelniami




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
wiec szału z tą patelnią nie ma ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
jak dla mnie to pic, nigdy nie uwierze, ze jakis stary dziad wygina i lamie sprzet budowlany. sa pewne granice, jedna z nich jest taka, ze miesien nie bedzie twardszy niz hartowana stal, tak samo z koscmi.

jedyne rozwiazanie to fejk / zmeczony wczesniej material lub slabej jakosci. przyklad to te patelnie, dosc duzo osob to potrafi, wystarczy duza para w rekach i scisk, tylko ze patelnia jest cienka w porownaniu z kluczami etc.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2011-04-29 01:36:45

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
"Dennis Rogers ma 167cm wzrostu i waży 90kg" ta a ja mam niecały metr i dwie tony wagi... żenada koleś waży 70 max 80 kg przy takim wzroście gdyby ważył 90kg to był był kawał chłopa. Poza tym takich siłaczy to po wioskach mozna szkać. Twierdzi że jest najsilniejszy na świecie, to zapraszam na zawody strong man TS albo armwrestlingowe gdzie nie wygina się łyżek tylko pokazuje prawdziwą siłe bo takich cyrkowców co wyginają podkowy patelnie czy klucze to w cyrku można oglądać. Każda sztuczka robi wrażenie dopóki nie zrozumie się w jaki sposób ją sie wykonyuje. Jak dla mnie to zwykły wsiur i chwalidupek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Ja mam 168 i ważę 70 i wyglądam 100% gorzej od niego na 100% waży 90kg

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ja waże 90kg i 182 wzrostu i w hooj więcej na mnie widać tą wage niz na tym kolesiu który jest o 15 cm niższy ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
No możliwe bo ja mam bardzo rozbudowane nogi to może tam się mieści moja masa :)

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No niestety przy 167 cm powinien być byczkiem, albo dużo bardziej zalanym typem.

Wszystko kwestia techniki, tak mi się wydaję. Np kiedyś interesowałem się wyginaniem podków, i potrafię je wygiąć (nie te najlepszej jakości), sekret tkwi w przyłożeniu i mocnym uścisku.

Po drugie nie odkrywają Ameryki, bo każdy wie że im szybszy ruch tym więcej włókien angażowanych a więc tym większa siła.

No i to co poprzednik, z chęcią bym go zobaczył w Strongmanach czy TS

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-04-29 18:08:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mistrzostwa polski w kulturystyce i fitness

Następny temat

Ostry ból w łokciach przy treningu tricepsa

WHEY premium