SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cytrulina smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 26
Witam,od jakiegoś czasu biorę cytruline firmy 7nutrition i jest ona dosyć niesmaczna niedosc że ma nieprzyjemny zapach to i smak ma nienormalny, wiele osób mówi że cytrulina jest kwaskowata cytrusowa a ta akurat nie jest, zastanawiam się czy jest ona zepsuta czy też smakuje tak po przez witaminę b6 która znajduje się odrazu w zawartości cytruliny, nigdzie nie mogę znaleźć opini jak smakuje itp także jeśli ktoś brał cytruline z firmy 7nutrition prosił był o wyrażenie opini smaku itp, z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5667 Napisanych postów 73529 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618662
Miałem kiedyś cytruline tej firmy, jednak nie pamiętam już jej smaku. O co ci chodzi z tym smakiem? Obawiasz się podróbki czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 146845 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172567
Cytru ma taki lekko slonawy smak jeżeli chodzi o produkt bezsmakowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Podróbka nie raczej, kupiona w stacjonarnym sklepie sprawdzonym z suplementami, chodzi o zapach nie wiem za bardzo do czego to porównac bo naprawdę jest dziwny coś typu chlor(gorzej) ? W smaku gorzkie a nie kwaśne, słone tak jak mówi wiele osób, nie przyjemne, dobrze żeby znalazł się ktoś kto stosował tą cytruline i opisał samak wtedy bym stwierdził czy moja się różni czy taka po prostu jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I się zastanawiam czy jest coś z nią nie tak, data ważności jest do 2022r więc jeszcze do przeterminowania trochę jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 146845 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172567
Podejrzewam że wszystko z suplementem jest jak najbardziej okej po prostu jesteś nieco przewrażliwiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hehe może nie tyle co przewrazliwiony ale jak materiały oglądam na yt to coroz słyszę o tej cytrulinie taka rozkmina bo kurdek każdy mówi że kwaśny tu jeszcze się dowiedzialem że lekko slonawa a moja całkowicie odbiega od tego co słyszałem wręcz przeciwnie krzywi ryja że tak powiem od gorzkiego smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9915 Napisanych postów 115589 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375084
Ja mam smakową z allnutrition, i jest ok, kwaśna ale to pewnie ze względu na dodatek smakowy, miałem kiedyś czystą i na pewno nie była kwaskowata. Wszytskie suple w naturalnej postaci jak bcaa, leucyna, aakg będą miały dziwny smak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozumiem, ale dla upewnienia chcialbym żeby ktoś kto bierze nie koniecznie z 7nutrition cytru ale ktoś kto stosował cytruline (naturalny smak) wyraził opinie na temat smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5667 Napisanych postów 73529 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618662
Kolego przestań niż szukać problemu , to jest suplement który nie pasuje się tak łatwo . Stosuj i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 4657 Napisanych postów 6624 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 226516
Krystian3kk
Rozumiem, ale dla upewnienia chcialbym żeby ktoś kto bierze nie koniecznie z 7nutrition cytru ale ktoś kto stosował cytruline (naturalny smak) wyraził opinie na temat smaku
Spozywałem naturany smak ale innej firmy niz twoja i był poprostu bez smaku :) , coś jak krochmal jak się za dzieciaka jadło :D , nie wiem jak opisać - jesz proch który nie ma smaku i to wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połykanie samej zawartości kapsułek

MenS