SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionat warty uwagi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Siema mam pytanie co sadzicie o ELITE BI-TEST 400 200mg Enana i 200mg cypio..? takie połączenie jest dobre myślałem o tym w połączeniu z deca Npp i Propem?

Wracając do pytania Bi-Test 400 czy Omka/Susta, a moze sam Enan
planuje zacząć taki cykl zaczynając z długich esterów i skończyć na krótkich nie myślałem nad długością, a i chciałbym wziąść wszystko z EFP Może ktoś doradzić??

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
A teraz żeby otrzymać odpowiedz najlepiej zalozyc nowy temat?? tak

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Apteka zawsze bedzie lepsza niz under. A ten co podajesz to pierwszy raz o nim slysze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Elite fitness - dostepny raczej w UK, niz w PL.
Malo kto odpowie Ci na twoje pytanie, bo raczej malo kto inwestuje w mixy inne niz oma/susta.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
no właśnie domyśliłem się ja jestem w UK ale o co chodzi jak chłopaki myślicie spróbować?? mam na myśli połączenie tych dwóch testów warto??

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Uwazam ze polaczenie enana i cypio, jest bezsensowne.
Niewielka roznica w budowie i dzialaniu tych dwoch estrow, wiem bo sam testowalem.
Uwazam ze lepiej skupic sie na polaczeniu krotkich i dlugich estrow (jak susta/oma/inny mix) lub na uzyciu jednego estra lecz w lepszej dawce.
Ale to tylko moja opinia

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Spoko o taka opinie mi chodziło wiec będę robił cykl z Enana, Deci, Npp i Propa jak można było by to rozpisać Enan z Deca co 3 dni po 250mg i kiedy przejść na krótsze estery?? i w jakich dawkach? oczywiscie za dobra rozpiskę sog ;)
ankieta jest


Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2008-11-20 20:01:48

No Pain NO Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ph PCT

Następny temat

pomoc w odloku

WHEY premium