SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklon na masę na bogato :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5737

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

86

Wzrost

176

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

119

Obwód uda

68

Obwód talii

89

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B/T/W 2/2/1 (redu)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

cypio,oma,enan,T3,prop,clen

Opisz swój plan treningowy

split 4xtyg

Cel cyklu

redu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cały czas ON

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

tak

PPM (podstawowa przemiana materii)

3000kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140/170/135
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cabaser niby drogi, ale starcza na uuuuuuu uuuuuu i uuuu , wcale nie masz tak wysoko prolki, bo normy są do 17 19, czasem do 15, ale większość labów ma 17, więc ogólnie jest spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
podpowiesz mi jak byś dawkował jeden i drugi środek by prolke trzymac nisko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Cabaser 0,5 pół tabletki np co niedziela, norprolac 0,25mg kupujesz 75mg na receptę jak masz dostęp i dzielisz plus minus na 3 części.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
norprolac te 0,25 codziennie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Norprolac dokładnie codziennie po posiłku , uwaga tabletki na 3 części najbardziej jest opłacalna dawka jest 75mgczyli 1/3 tabletki

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Dzięki.Jutro zapytam magistra za ile mi sprzeda i policzę co mi sie bardziej opłaca
Jeszcze raz dziekuje za twoją pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Kurde, zapomniałem zapytać o exe. o,5 tabsa co 3 dni będzie trzymało estro w ryzach.Zrobię badania oczywiście co jakiś czas ale pytam czy tak zacząć? Do tej pory nigdy nie brałem profilaktycznie tylko zawsze po badaniach zbijałem do widełek.Teraz chce trzymać poniżej normy .Jak dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dawka to kwestia ściśle indywidualna 12,5e3d nawet 12,5e4d powinno dać radę jak nie to zrobisz badania po kilku tygodniach i podbijesz po 12,5eod z frontem 25mg.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Po to jest forum żeby pytać - - powodzenia.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po mecie

Następny temat

Drugi cykl proszę orady Cypionat Boldenon

WHEY premium