SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z kreatyną rozpoczęty, a tu choroba (angina). Co robic??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
Witam. Od poniedzialku (12 maja) rozpoczalem cykl z monohydratem kreatyny. W poniedzialem i we wtorek mialem trening do ktorego zarzywalem kreatyne. W srode niestety juz zachorowalem na angine i biore antybiotyki. Co zrobic, zeby jak najszybciej sie wyleczyc i co zrobic, zeby po chorobie nie byc oslabionym? Wlasnie nie wiem czy dobrze robie i teraz tez biore kreatyne, poniewaz nie chce przerywac w suplementacji, bo pozniej po chorobie musialbym sie od nowa nasycac? Co radzicie w mojej sytuacji? Bede wdzieczny za kazda Wasza odpowiedz. Pozdrawiam, Radek:)

radi22

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1000
ja bym proponował odstwić do czasu wyzdrowienia, 2dni bierzesz wiec tak jak byś prawie wogóle nie brał. I po co stosujesz faze nasycenia? organizm jest w stanie przyswoić 10g kreatyny w ciągu dnia... Radze poczytać o kreatynie bo 1 cykl jest najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
A co radziłbyś na przywrocenie sil witalnych po wyzdrowieniu, czyli jak nie byc oslabionym, tak jak to zawsze bywa po chorobie? Pozdro:)

radi22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1000
moim zdaniem to powinnieneś się dobrze odrzywiać teraz ->dieta + owoce itp. Myśle że po chorobie tydzień lekkiego treningu(wrócisz do formy) i później możesz zaczynać cykltak będzie chyba optymalnie ale zrobisz jak chcesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

usg jajek :P

Następny temat

prosze pisac:PP

WHEY premium