SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl testosterone suspension ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
KS dowiedz się co się dzieje po zastrzyku domięśniowym i zwróć szczególną uwage na interakcjie z SHBG a zobaczysz że test nie = się test i co jest z przyrostami miejscowymi... Mam za***isty protokół z użyciem insy i susp z wykożystaniekm supresji SHGB... Ale to takie tam ******ły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Hmmm....
IMO jedyne skutki jaki moga tu wyjść, na kożyść supensa, to jego charakterystyka szybkiego działania. Tak samo jak i on, tak samo inna teście łączą się z SHGB. Tyle że może supens działą tak szybko, że zanim się połączy i dezaktywuje, zdąży zrobić swoje :)

Owszem, ciekawe są relacje insy na SHGB. Ponoć powoduje obniżenie jego poziomu, co "uwalnia" związany testosteron i wiadomo... mamy kopa.

Jakkolwiek w dalszym ciągu wynika to z charakterystyki szybkiego działania supensa, a nie z tego że jest to coś zupełnie oderwanego od rodziny testosteronów, jak to inni sugerują.

Jakkolwiek jak masz coś fajnego, to wklejaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
Też mi kiedyś przeszło przez głowe wspomagać się suspension w dni treningowe tylko. Różnice w działaniu propianatu wbijanego co 2 dni a wbijanego codziennie da się poczuć, wię dla czego by nie coś jeszcze gwałtowniej działającego.
Po prostu 25-50mg suspension na godzine przed treningiem.

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
To też miałem na myśli....
Tak podskórnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 199
To co to moje dawkowanie jest dobre czy brać 2 razy dzienie po 50mg przez 20dni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
Takie male wtracenie do tematu kumpel wali teraz testoject z Eurochemu po 0,5ml dziennie po 16 dniach lapa z 44 na 47 ;) czyli 3 cm w 2 tygodnie ;D szkoda ze to w sumie woda ..ale nie o to tutaj chodzi a raczej o fakt ze towar Eurochemu jest naprawde godny uwagi!!.Teraz zaczal druga butle zobaczymy jak bedzie jak skonczy ta butle .acha wazna informacja schoty wali w biceps i triceps na zmiane tzn jeden dzien prawy bic drugi dzien lewy bic trzeci dzien prawy tric 4 dzien lewy tric i od nowa bic ...Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
no i ... ???

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
bidex, sprzedaj supensa i idź na ryby...
To nie zabawka dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
Cinematic ..no i to z tego ze suspension napewno w jakims stopniu dziala miejscowo.Takie moje zdanie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 199
Ja rybakiem nie jestem KS. Co zwami che odpowiedz na mój temat to wszystko, korzystam z tego forum dla zaczerpnięcia informacji i dyskusji ale niechce głupich rad od ludzi którzy nigdy tego nie brali tylko wyczytali w opisie co to jest, bo opisy ja też czytałem :) dzieki za informacje newzero pozdro
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy - fala podróbek

Następny temat

Pytanko

WHEY premium