SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl testosteron enanthan 250 solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 284
lodzianin jak znajdziesz chwilę to rozpisz dokladnie co ile i kiedy brać, będę wdzięczny. Teścia mogę dokupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 284
Chcę teraz pojechać jeden cykl teścia solo zrobić pauze i na drugi teścia + deca durabolin. Jakieś pomysły jak się za to zabrać? Kiedyś tak lecialem i efekty były super, doradzał mi ŚP. Kolega który się na tym znał. Niestety nie pamiętam co i jak dokładnie brałem, dlatego zwracam się tu z prośbą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 284
1-10 e4d
4 tydzień HCG 5000 rozłożone na dwa strzały co 3 dni
11 tydzień 1 strzał po 6ciu dniach, kolejny w 12 tygodniu po 8 dniach.
HCG od 12 tygodnia 1000/dziennie przez 10 dni.
W 13 tygodniu zaraz po ostatnim HCG 100mg clomidu przez 3dni, kolejne 18dni po 50mg.
Później 2mc przerwy i cykl teścia z Deca durabolinem. Czy tak może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
Hcg wchodzi 8-10 dni po ost testo
Sermy ok 3-5 dni po ost hcg
Czyli pct wyjdzie z 6 tyg to wyjdą ci dwa tyg przerwy i kolejny cykl
Totalnie bez sensu tak mieszać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 284
Widzisz, zasugerowalem się kolegami z Youtube hehe. Zrobię tak jak mówisz, tylko powiedz mi jeszcze czy HCG w połowie cyklu brać 5000? I czy na końcu cyklu lepiej jak będę brał 1000/dziennie przez 10 dni czy mogę 2500 co 3 dni? I co z tym cholernym epi... jak zacznę teścia to je odstawić czy brać równolegle do końca? Dzięki w ogóle za fatyge nad laikiem hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
Epi możesz brać ,obie opcje podania hcg będą ok
I clomidu stała dawka żadne 300 mg co za d**** tak podaje ,tak brało się nascie lat wstecz i wg badań poszło do lamusa

W połowie cyklu przybił bym również hcg


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-05-17 08:04:36

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 284
Ok. Wielkie dzięki za pomoc. Od przyszłego poniedziałku startuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
zdrowia , daj znac jak poszło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 284
Witam. Minął 3 tydzień, ale czuję już efekty. Siła na plus, na treningach duża pompa:). Mam pytanie, jak lepiej zrobić?
Przedłużyć bieżący cykl o 4 tyg, później przerwa 2mc i drugi cykl Deca plus teścia, czy może już teraz do bieżącego cyklu mogę dorzucić dece? Zależy mi na Twoim zdaniu, bo w przyszłym tygodniu będę w Polsce i chce się zaopatrzyć. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 284
Witam. Właśnie wczoraj wbiłem ostatni strzał. W sumie przedłużyłem i wyszło 21 tygodni. Hcg biłem co 5 tydzień 2 razy po 2500 co 3 dni. Mam jeszcze 15000 hcg, 24 tabsy clomidu i 28 tabletek Anastrozole. Planuje 9 dni po ostatnim strzale enana bić hcg 2500 co 3 dni i 3 dni po ostatnim hcg brać po 1 tab cloma co dziennie w sumie 24 dni. Czy mogę badania zrobić 2 dni po pierwszym strzale hcg i wtedy ewentualnie dorzucić Anastrozole w razie potrzeby?? Od tygodnia biorę kreatyne i z treningami lecę ostro dalej. Z efektów jestem bardzo zadowolony a samopoczucie dosłownie jak młody Bóg hehe. Kolejny cykl za 6mcy. Proszę o odpowiedź i ewentualne zmiany czy porady, może cloma mam za mało??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce skonczyc, czego sie spodziewac?

Następny temat

Co w aptece?

WHEY premium